Volná diskuze

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Ahoj, chci udělat na wordpress platformě blog s recepty. To o co mi jde jestli a jak udělat to, že by se mohli registrovat autoři a ti sami přidávat svoje články a zvolit vlastně kategorii kam příspěvek dát. Udělat to pomoci nějakého pluginu či jak?
Současně jestli je možné nějak měřit kdo kolik příspěvků vložil či nějaké jiné statistiky z toho dostat a podle toho udělatovat třeba body.

dusivk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 15.12.2012
Řešíte nesprávný problém. Řekněte čtenářům, proč by měli Váš blog číst a proč by měli přidávat své recepty.
Od jara do pozima mě baví cykloturistika a celý rok RC modely letadel a aut.
A vše si samozřejmě fotografuji zrcadlovkou
 Prodloužené nůžky na trávu

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
dusivk píše:
Řešíte nesprávný problém. Řekněte čtenářům, proč by měli Váš blog číst a proč by měli přidávat své recepty.

Řeším co chci řešit a očekávala bych odpověd tedy na to. Pokud nemáte, pak nechápu takovou trapnou radu. Marketing a další s tím spojené myslím, že máme pod palcem více jak dobře. Jen za den mám přes 50 autorů článků a to zcela zdarma. Takže asi tak.

PeKr
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 92
Registrace: 20.04.2017
kajerová píše:
Ahoj, chci udělat na wordpress platformě blog s recepty. To o co mi jde jestli a jak udělat to, že by se mohli registrovat autoři a ti sami přidávat svoje články a zvolit vlastně kategorii kam příspěvek dát. Udělat to pomoci nějakého pluginu či jak?
Současně jestli je možné nějak měřit kdo kolik příspěvků vložil či nějaké jiné statistiky z toho dostat a podle toho udělatovat třeba body.


šel bych do hotového - ušetříte si čas
investice cca 1000/2000kč
třeba zde vybrat
https://themeforest.net/category/wordpr ... erm=Recipe

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Jde to udělat, není problém. Stačí na to použít jakékoliv známější formulářová rozhraní. Pluginů je na to spousty, pouze bych si dával pozor jak bude zveřejnění probíhat. Určitě neumožněte přímou publikaci, jinak budete mít zaspamovaný web. Nastavte si aby vše šlo do draftu. Pak budete mít nad tím kontrolu.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
radep
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 87
Registrace: 08.05.2017
pro automatické připisování bodů za různé akce lze vyzkoušet plugin Cube points
Ra
Pr články, zpětné odkazy, magazíny - mám, píši a tvořím.

dusivk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 15.12.2012
kajerová píše:
Řeším co chci řešit a očekávala bych odpověd tedy na to. Pokud nemáte, pak nechápu takovou trapnou radu. Marketing a další s tím spojené myslím, že máme pod palcem více jak dobře. Jen za den mám přes 50 autorů článků a to zcela zdarma. Takže asi tak.

No mám, jen nevidím důvod Vám ji dávat, za takových okolností.
Přeji hodně úspěchů.
Od jara do pozima mě baví cykloturistika a celý rok RC modely letadel a aut.
A vše si samozřejmě fotografuji zrcadlovkou
 Prodloužené nůžky na trávu

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se