E-shopy

someguy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 02.10.2018
Zdravím,

chci vytvořit web, který by se specializoval na sázkové tipy. Hledal jsem různé pluginy a nejlíp mi vyšel Memberpress. Jednoduše si zákazník koupí registraci na určitou dobu a poté se dostane do členské sekce kde bude dostávat tipy.

Moje otázky jsou:

šablona - Jakou šablonu k memberpressu, by jste mi doporučili, nebo memberpress nabízí nějaké k pluginu?

platby - Memberpress mi nabízí platbu přes paypal a stripe. Jestli jsem to srpávně pochopil, tak stripe je normálně platba přes číslo karty (visa, mastercard). Když jsem se ale podíval na web stripe tak zrovna Česká Republika není součástí zemí, které stripe podporují. Je teda možnost stripe použít i v ČR?

členská sekce - Je možné do sekce pro registroavné členy, kteří zaplatili udělat i nějakou online podporu? Nejlépe komunikovat přes webkameru i chat. A je možné nainstalovat do téhle sekce, i nějaký plugin - tabulku, kde budou vypsány aktuální tipy? Nebo nějakej výpis, který se bude dát jednouše editovat?

Pokud by jste měli nějaké tipy, jaký je nejlepší způsob, pro tento záměr, budu rád.

Díky za odpověďi
Mirek

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
na tohle bacha - ověřilo se mi to i v anketě (na webdealu, na webtrhu, v několika FB skupinách), pro lidi je zpoplatnění nebo pokus o "něco za něco" důvodem pro zavření okna a dokonce i pro blokaci webu

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pokud vyděláš zaplaceným tipem, jedině dobře ale tohle je tenkej led, spíše tedy až moc tlustej. Překlenout to v mozku.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se