Volná diskuze

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Zdravím. Chtěl bych se zeptat jakou hodnotu může mít moje sportovní seznamka. Z časových důvodů se o web již nemůžu starat a nerad bych aby časem úplně zanikl. Web běží na adrese

http://www.hledampartaka.cz

K webu je FB profil 2500 fanoušků a blog, kde je pár článků. Zobrazení stránky dle google adsence za posledních 30 dní je 3144. Web je téměř soběstačný a žije si svým životem již několik měsíců. Nicméně je zde velký prostor pro zlepšení. Vše mám již namyšlené včetně konzultace s programátorem. Veškeré know-how bych předal. Rád bych aby web šel do dobrých rukou, které ho budou dále rozvíjet a neudělají z něj nějakou affiliate uchylárnu. Web běží na wordpress.

Díky moc za jakékoliv odpovědi!
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Potenciál to má ale chce to předělat. Napulírovat. :)

StepanP
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 30.07.2017
krabby píše:
Zdravím. Chtěl bych se zeptat jakou hodnotu může mít moje sportovní seznamka. Z časových důvodů se o web již nemůžu starat a nerad bych aby časem úplně zanikl. Web běží na adrese

http://www.hledampartaka.cz

K webu je FB profil 2500 fanoušků a blog, kde je pár článků. Zobrazení stránky dle google adsence za posledních 30 dní je 3144. Web je téměř soběstačný a žije si svým životem již několik měsíců. Nicméně je zde velký prostor pro zlepšení. Vše mám již namyšlené včetně konzultace s programátorem. Veškeré know-how bych předal. Rád bych aby web šel do dobrých rukou, které ho budou dále rozvíjet a neudělají z něj nějakou affiliate uchylárnu. Web běží na wordpress.

Díky moc za jakékoliv odpovědi!


Myslim si, ze hodnota zde moc velka neni, ony ty naklady na redesign/rework webu budou pomerne dost vysoke a cenu webu to tak srazi. Navstevnost taky nebude asi nic extra, predpokladam, ze si zkusil na mesic propagaci - letos v lednu a ta se trochu chytla. Nicmene ne dostatecne.

Webdesign je prusvih a funkce by to chtelo take zlepsit.

StepanP
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 30.07.2017
Určitě by se hodilo pár odpovědí pro případné zájemce:
- Když jste psal, že je web téměř soběstačný, co si pod tím mohu představit?
- Kolik si web vydělá měsíčně na reklamách?
- Je web v současnoti nějak propagován?
- Jaká je Vaše hrubá představa, kolik byste si za web vlastně představoval?

Když jsem se dneska nudil, projížděl jsem si Google a narazil na spoustu podobných seznamek. To by mohl být také problém.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se