Kritika stránek

Ghaia
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 05.05.2019
Prosím o názory, jak na vás web působí a případně o tipy na vylepšení.

https://AMONGUS.cz

Bylo potřeba hodně kódění, aby to vypadalo k obrazu mému a neustále vylepšuji. Díky za postrehy a rady.

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
nomralni Magazin - vzhledove to jde bezi to i na mobilu, ale tyhle stranky dela hlavne obsah a to jiz je na vas. Jen osobne mi velice vadi to vyskakovaci okno s FB - je to dost neprijemne

Ghaia
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 05.05.2019
Hagen píše:
nomralni Magazin - vzhledove to jde bezi to i na mobilu, ale tyhle stranky dela hlavne obsah a to jiz je na vas. Jen osobne mi velice vadi to vyskakovaci okno s FB - je to dost neprijemne


Děkuji, ano, je to normální magazín, ale do budoucna jej budu profilovat trošku jinak. Ten popUp jsem dala jenom dočasně, mám jej 2 hodiny a nárůst +7 fanoušků. Dělám to jenom kvůli tomu, jinak jsem také proti popup. Dám ho pryč co nejdřív.

Hagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 09.05.2017
Mě osobně popup hodně vadí a hlavně hned na začátku - co to nabídnou uživatelům po nějaké době? Cca 2 minuty

Ghaia
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 05.05.2019
Hagen píše:
Mě osobně popup hodně vadí a hlavně hned na začátku - co to nabídnou uživatelům po nějaké době? Cca 2 minuty


Dobře, změním to :)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Normální magazín, desing na začátek OK. Stačí jen tvořit obsah.

Ghaia
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 05.05.2019
Kohy píše:
Normální magazín, desing na začátek OK. Stačí jen tvořit obsah.


To mě zaujalo - "design na začátek OK". Mohl bys to prosím přiblížit? :) Když už to na začátku nebude, jak by se podle tvého názoru měl změnit? Moc děkuji za odpověď

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se