E-shopy

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Osobně si myslím že platba předem a platba dobírkou jsou postačující. Známí mi ale tvrdí že by se vyplatila i platební brána pro platbu kartou.
Co myslíte vy?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si myslím, že platební brána je pro začátek zbytečná a stačí to co si zmínil.

Až bude denně více jak 50 objednávek denně, tak by nějaké procento mohlo být kartou placeno, jinak stále frčí dobírka nejvíce.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Moje řeč :)

Když už jsem to tady začal. Kolik stojí vlastně platební brána a jaké jsou poplatky? (nechce se mi to hledat)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nevím to přesně, ale plus mínus od 5 000 - 12 000 Kč jsem kdysi četl myslím na WT. Cena je dle banky jak je hladová.

Za platby si účtují procenta podle obratu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pavel Král
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 26.04.2020
Používáte někdo na e-shopu mallpay?Díky.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Pavel Král píše:
Používáte někdo na e-shopu mallpay?Díky.


Ne, neprinasi eshopu nic noveho, tedy az na to, ze se o sve zakazniky deli s konkurenci...

Balcare
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 22.06.2020
Poradíte mi, jak si zařídit online platby kartou v eshopu?

Renatyholc
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 25.06.2020
Musíte si vybrat společnost, která vám implementuje platební bránu do eshopu. Doporučuji si vybírat společnost, která si neúčtuje žádné fixní poplatky. Já mám poplatek 1% za každou proběhlou platbu, jinak neplatím nic.

Balcare
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 22.06.2020
A za implementaci té platební brány do eshopu se nic neplatí? jak dlouho to prosím trvalo?

Renatyholc
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 25.06.2020
Vůbec nic, já jsem si vybrala společnost exactly .cz, přes kterou se dají přijímat platby z celého světa. Stačí jim zavolat, a potom se dohodnout s jejich technikem, který vám s implementací platebního systému pomůže. Za tu nic platit nebudete.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se