Affiliate

Petr
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 24
Registrace: 12.11.2010
Prosím o doporučení affiliate programu, který je dobrý na půjčky a pojištění (jde mi hlavně o cestovní, zdravotní pro cizince a aut).

Dřív jsem v tom oboru dělal a teď bych to po pauze rád obnovil.

Byl jsem spokojený s espoluprace.cz, ale nezaplatili mi okolo 10000 czk, takže bych rád našel něco nového. Možností je dost, ale moc se mi nechce všechny testovat a riskovat, že se zase spálím.

Budu vděčný za radu od někoho, kdo má praktické zkušenosti.
Vděčnost projevím třeba i zaregistrováním se přes váš affil odkaz.
...

PROFI CREDIT
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 30.03.2021
Petr píše:
Prosím o doporučení affiliate programu, který je dobrý na půjčky a pojištění (jde mi hlavně o cestovní, zdravotní pro cizince a aut).

Dřív jsem v tom oboru dělal a teď bych to po pauze rád obnovil.

Byl jsem spokojený s espoluprace.cz, ale nezaplatili mi okolo 10000 czk, takže bych rád našel něco nového. Možností je dost, ale moc se mi nechce všechny testovat a riskovat, že se zase spálím.

Budu vděčný za radu od někoho, kdo má praktické zkušenosti.
Vděčnost projevím třeba i zaregistrováním se přes váš affil odkaz.



Dobrý den, Petře,

doporučení z tohoto firemního profilu pro Vás asi nebude mít tu správnou hodnotu :) Nicméně alespoň jako tip k prozkoumání - Partnerský program PROFI CREDIT: https://partner.proficredit.cz/

Máme vlastní platformu s podrobnými statistikami a přehledným prostředím, provizi 5 % z uzavřené smlouvy (úvěry ve výši 10 000-150 000 Kč), motivační soutěže o hodnotné ceny a další.

Zapojení do našeho affiliate programu Vás k ničemu nezavazuje. Nabízíme plnou marketingovou podporu.

Záleží, co přesně hledáte a jaké máte možnosti propagace, ale s námi to můžete přinejmenším bez obav vyzkoušet :-)

Obrázek

28zdenek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 10.01.2014
Ahoj Petře,

rádi bychom tě pozvali do našeho affiliate programu RIXO.CZ. Nabízíme následující provize

    pojištění odpovědnosti za škodu - 20% z ceny ročního pojistného
    povinné a havarijní pojištění vozidel - jednorázová odměna 550 Kč za uzavřenou a uhrazenou pojistnou smlouvu
    pojištění majetku - 20% z ceny ročního pojistného
    životní pojištění - 20% z ceny ročního pojistného
    kontrola pojistných smluv - jednorázová odměna 200 Kč za registraci a nahrání platné pojistné smlouvy

- Cookies 30 dní
- možnost navýšení provize + motivační bonusy pro partnery

Registraci můžeš provést na webu affiliate.rixo, v případě dotazů se neváhej obrátit na email affiliate@rixo.cz.

Budeme se těšit na spolupráci.
Obrázek

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se