SEO

Walden
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 02.05.2017
Ahoj.

Nikde ve vyhledavači jsem nenašel odpověď, jestli má smysl optimalizovat staré články v online novinách.

Mám internetové noviny, které v minulosti publikovali asi 750 článků, kde se neřešila SEO optimalizace. Nyní se to snažím napravit a u nových článků používám plugin Yoast SEO, který mě navádí, co mám v článku upravit, aby byla SEO optimální.

1) Chtěl bych se zeptat, jestli má cenu zpětně SEO optimalizovat staré články? Promítne se to nějak ve výsledcích vyhledávaní u vyhledavačů a v SEO efektu?

2) Dále bych se chtěl zeptat, kdo z vás používá plugin Yoast SEO, tak jaké jste zaznamenali výsledky?

Děkuji za vaše odpovědi.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
M007
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 06.08.2022
Jen bych možná doporučil (jakkoliv ten plugin nepoužívám - jedu na Joomle!), zajistit předem redirect eventuálně změněných URL adres na ty případně změněné nové, abys nepřišel o back-linky. Dělal jsem nějakou dobu nazpět web klientovi, a kdykoliv se odkazy už zaindexovaly, klient přišel s tím, že chce změnit strukturu menu (vliv na výslednou URL) a bylo to vpodstatě hozeno do koše.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se