Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Chtěl bych se zeptat, jak byste postupovali, kdybyste chtěli hromadně odesílat e-maily. Bavím se v řádech tisíců, desetitisíců a statisíců odeslaných e-mailů. Něco, jako dělají majitelé velkých warez for a podobně.

Díky za všechny názory
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nerozumím otázce. Jak bych měl postupovat? Sám víš, jak funguje phpBB, na němž většina těch fór jede. Odeslat hromadný email je záležitosti pár kliků...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ano já to vím, ale nedojde potom k zablokování domény kvůli spamu? Přecejen, když odešlu z domény třeba 250 000 e-mailů najednou, asi to moc důvěryhodně působit nebude.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
A kdo by ti jí zablokoval? Nemyslím si. Podle mě je to na konfiguraci jednotlivých poskytovatelů emailových schránek. Asi víš, že když ti přijde z jednoho emailu na Gmail několik emailů naráz, nezobrazí se ti x řádků ve schránce, ale vše sjednocené do jedné. Takže je to vlastně stejné, jako když přijde jeden email. Nemyslím si, že by někdo někde něco blokoval. A email si můžeš změnit.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ano já vím, ale e-mailové společnosti blokují domény, ze kterých odchází takové množství e-mailů, ne?
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tak o tom nic nevím. Já jsem tohle dělal před dvěma lety, kdy jsem poslal třeba 20k emailů a nebloknul mi nikdo nic. Od té doby jsem to nikdy neudělal, tudíž už o tom nemám přehled.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Mailchimp a jine online sluzby

http://www.hromadnaposta.cz/ - a jine offline programy

nebo reseni na miru ;-)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
phpBB 3 má poměrně dobrý hromadný emailing, pro jistotu se však maily odesílají třeba v intervalech 3000 mailů/hodina. Nicméně znám případy, kdy to pustilo 100 000 mailů naráz a nic se nestalo.

atome.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 05.09.2012
Naše firma vlastní emailovou platformu, která rozešle jakékoliv množstí emailů. Samozřejmě emaily se rozesílají v intervalech za hodinu a to kvůli schránkám jako je hotmail nebo gmail. Jakmile pošlete více emailů jak 3000 za hodinu máte skoro jisté, že hotmail Vás blokne. Taky hodně záleží na naprogramování HTML šablony a na takzvaném SpamScore a na spoustě dalších faktorů. Pokud budete rozesílat HTML email udělali jsme takovou malou aplikaci, která Vám napoví jestli se Váš email bude zobrazovat správně ve všech schránkách. Můžete vyzkoušet na http://chci-emailing.eu/newsletter-testovani.php.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se