SEO

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ak máte nejaké weby, a chcete ich dostať vyššie vo vyhľadávači, použijete služby nejakej firmy/jedinca, alebo to robíte sami? Na českej/slovenskej scéne sú celkom úspešné firmy, no niekedy ich ani netreba, preto sa pýtam, či si SEO nerobíte sami.

Ja osobne keď niečo ohľadom SEO chcem, tak si to urobím sám. Nie je to dokonalé ani nijako super, ale dostatočné. Maximálne tak dám niekomu registrovať do katalógov, lebo to sa mi nechce, ale optimalizáciu KW, titles a podobne si robím sám...

A ako vy? Stavíte na profesionalitu (za vyššiu cenu), alebo na svoje schopnosti?

Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Všechno sám. Sice odborník je lepší, ale málokdy má cenu si ho povolat. Většinou dosáhnu alespoň 70% toho co on.

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Zatím nebyla nutnost volat si Seo technika. Po ruce mám kamaráda, který tomu trochu rozumí a co nevím, to vyhledám na internetu.
Člověk začínající s Joomlou!

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Gonza píše:
...a co nevím, to vyhledám na internetu.

No jo, ale tie najlepšie taktiky a techniky "SEO mágovia" nechávajú len u seba a nikde to nezverejňujú. Tak tie by mohli pomôcť celkom dosť. Každopádne stačí trochu rozmýšľať a mať dostatok webov na testy, a zistiť sa dá hocičo. Len ten čas a weby...

Jarek421
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 44
Registrace: 12.11.2010
Ze Slovenska tusim Thomas nebo jak se jmenuje. Celkem hodne mi pomohl co se tyce poradenstvi.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Jo, Tom@s sa volá :D. Asi najlepší SEO expert na Slovensku. Aj jeho seocentrum.sk nemá nejaké vysoké sumy (teda..vysoké sú, ale čo sa týka konkurencie tak až také vysoké nie sú)

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Senky píše:
Gonza píše:
...a co nevím, to vyhledám na internetu.

No jo, ale tie najlepšie taktiky a techniky "SEO mágovia" nechávajú len u seba a nikde to nezverejňujú. Tak tie by mohli pomôcť celkom dosť. Každopádne stačí trochu rozmýšľať a mať dostatok webov na testy, a zistiť sa dá hocičo. Len ten čas a weby...


Občas něco pustí nebo se prořeknou.
Člověk začínající s Joomlou!

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Ono je hodně lidí co se považují za experty a neumí nic. Je těžké si vybrat toho správného a tím, že to dělá každý to dosti letí dolů.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
No jasné. Je lepšie keď sa človek poradí a skutočne dostane na návrh aj dobrého človeka. Takého Tom@s-a poznám a je fakt dobrý (má aj blog, kde dosť toho vypisuj a robí rôzne testy a podobne, takže človek na ňom vidí, že nestojí a stále hľadá lepšie a lepšie techniky). Inak v Čechách je dosť veľa foriem, ktoré ponúkajú SEO služby. Chcel by som vedieť, či sú fakt tak kvalitné, ako píšu v úvodnom texte...

Parkot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.11.2010
Narážím v poslední době hodně na lidi co si myslí, že tomu rozumí, ale neumí zhola nic. Dáti jim peníze = prakticky vyhozené z okna.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
No jasné. Inak potom aj referencie sú niekedy klamlivé, a je lepšie si ich overiť, či sú fakt na istých KW prvé. Lebo už som sa stretol aj s tým, že neboli a SEO "expert" sa vyhováral, že sú to staré referencie (a čo nemá prácu už teraz, alebo prečo má na stránke staré referencie? :D)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se