Volná diskuze

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Kolikrát jste si to řekli?
Dodržel to někdo?

Je mi zle :(

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já si to řekl asi před 16 lety a zatím sem to porušil jen několikrát, dalo by se to spočítat na prstech jedné ruky a taky mi bylo vždycky blbě :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
tak ono staci nepit do nemoty nebo celkove "pres miru"

omezit se to da treba kvalitnim chlastem - cim lepsi, tim drazsi

pravda, pro nekoho to mozna nehraje roli, ale pro vetsinu ano
= rozmysli si zda "ochutnat" nebo "odrovnat" sebe ci penezenku

kazdopadne bez moji "vecerni sklenicky" uz bych asi nefungoval vubec :-)

ale rozhodne to neni ve smyslu Hamleta "blit ci neblit" :-)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
To bylo dnes ráno vidět :D K tématu.. Nesčetněkrát, ale nikdy to nepomohlo :D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Já si to říkám, asi jako ty, vždy po opici když mi je celý den nehorázně blbě. Nejlepší je vědět kdy má člověk dost. Dostat se do nálady, ale neožrat se.

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Špatně už mi párkrát bylo, ale nikdy mě nenapadlo tvrdit, že bych kvůli tomu v budoucnu nepil (stejna bych to nedodržel, tak proč si něco nalhávat :))

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Njn...chlast je sviňa...ale jak stárnu, chutná mi čím dál méně. Prostě po 4 pivu už na pátý nemám chuť. Teď spíše to vínko, ale toho snesu pár deci a pak pálí žáha. No a tvrdý...záleží jaký, ale z něho jsem se snad nikdy neopil a je to tak na pár skleniček. Takže shrnuto....s věkem už se ani nedokážu ožrat, takže jsem vyrovnanej :-)

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Nikdy jsem neměl víc než tři piva(1x) a nikdy jsem neblil z alkoholu a rád u toho zůstanu. Pivo mi jaksi neleze, takže když si dám třikrát do roka někde jedno velké a fakt ho vypiju až do konce, tak jsem rád. Jiný alkohol nepožívám, semtam srknu víno, to celkem uznávám, ale určitě bych si sám láhev nebo skleničku nekoupil :)
Pro mě je alkohol ztráta peněz a raději si za ty peníze koupím maso na pořádný steak :) nebo něco speciálního.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Nepovedal som si nikdy, že už nikdy si nedám alkohol. Ale žeby som nejak moc pil tak to nie. Pár krát do roka si dám pivko alebo niečo podobné. Ono alkohol v miere je v pohode. Prípitok, pivko...Takže nemal som dôvod si to niekedy hovoriť :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Alkohol všeobecně může mít několik tváří a to jak tu příjemnou (oslava, nálada, žal atd.), tak může být i démon (závislost, dluhy, agresivita atd.). Osobně jsem zastáncem toho, že sklenka čehokoliv nikdy nikoho nezabila a nezabije. Sám jsem požívač zvaný pivomil, vínomil i likéromil. Jakmile dorazím k příbuzným na Slovensko od mé přítelkyně, tak musím být i borovičkomil, jinak bych tam měl peklo. Takže, když to shrnu, nikdy jsem si neřekl a neřeknu, že už nepiju a to mi bylo mnohokrát nedobře :-) A celkem se ztotožňuji s tím, co napsal soudruh.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Kolu? Ano, hned poté, co mi řekli, že po ní mohu být neplodný. Uvědomil jsem si, že takovou ztrátu bych lidstvu neudělal... :D

Nepiju a nepil jsem a nebudu.

Homer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 16.11.2010
Neřekl jsem to ani jednou, chlast už je moje jediná radost:-)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Nemal som doposiaľ na to dôvod, neholdujem alkoholu a ani nehodlám :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se