Platební způsoby

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Má PayPal nějaký affiliate program? Jaké jsou tam podmínky? Je to výhodné? Používá to někdo? Něco málo jsem o tom četl, ale není nad osobní zkušenost :-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nejdřív si najdi, co PayPal je a pak se ptej :) Z tvého příspěvku je evidentní, že o tom nemáš ani páru.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno řekl bych že vím co je PayPal...a ty seš trouba, to je taky jasný:-). Když neznáš odpověď tak nekafrej...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Sikec, skôr ako niekoho označíš za troubu, tak sa zamysli nad sebou, neber to ako urážku, ale ako vidíme, tak o paypaple toho zrejme príliš veľa nevieš..

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No Marku, neber to jako urážku, o paypale toho moc nevím to je pravda, ale já se ptal, kdo má zkušenosti s jeho affiliate programem, zda funguje a tak. Pokud jste o něm s Wladassem nikdy neslyšeli, tak to neznamená že neexistuje...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já jsem se tedy o paypal nezajímal až tak detailně, ale myslím že affiliate od paypalu (jestli se to dá tak nazvat) oni to nazývají bonusový program, je o tom že najdeš firmu co si zřídí paypal pro platby svých klientů a pak následně můžeš mít provizi z peněz které firma od zákazníků přes paypal přenese. Jseš tak nějak dealer paypalu, co jsem se tak tenkrát o tom dočetl není to tak jednoduché se stát jejich partnerem a vím že to mělo zahrnovat všechny možné formy propagace, jako email marketing, atd a to členství v jejich bonus programu snad nebylo zdarma, ale něco to stálo. Nikdy jsem se tam neregistroval, takže nevím jak to v reálu funguje, odradilo mě právě to že nenabízíš lidem, ale nabízíš firmám systém plateb přes paypal, to bude asi to na co tu kluci naráží.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Aha...no já myslel, že je nějaký affiliate Paypal link, přes který když se někdo zaregistruje, tak ty dostáváš z každé jeho platby nějaký zlomek. Bohužel jsem o tom našel spíše kusé informace a několik let staré. Ale díky freezi :-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nic takového co popisuješ neexistuje, pokud by existovalo, tak by to využívaly stovky firem, ne-li tisíce. Na PayPal mi denně chodí platby, takže bych netvrdil, že tento systém neznám.
PS:Označení mé osoby jako "trouba" bych bral jen od člověka na určité úrovni.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No tak se hned neurážej...za troubou byl smajlík. Ano, jsem pod tvou úroveň. Tak se nerozčiluj a buď dobrý a rozvíjej svůj klid.
Podívej se na toto vlákno, je staré, ale něco se tam píše nebo ne? http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=618470

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se