Volná diskuze

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Co děláte když máte líné období?
Poslední týden se nějak nemůžu k ničemu dokopat. Pracovní morálku mám hroznou. I tady když vidím diskuzi a rád bych reagoval tak se mi prostě nechce a vlákno bez reakce zavřu.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Pustím si nějaký motivační film, čímž myslím třeba film o někom úspěšném (klidně blbýho Czech Made Mana, Sociální síť a další). To mě vždycky nabudí... :)

soudruh
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.14/5

Příspěvky: 76
Registrace: 01.11.2010
uz cca pul roku si preji mit alespon chvilku "line obdobi" :-)

ale pokud mas opacny problem, castecne pomaha kafe, RedBull,..

nebo oboji :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Povolím uzdu fantazii a začnu přemýšlet o nových věcech a vylepšeních na WebDealu, to mě dokáže vždy nakopnout.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Celkem dobrá motivace jsou i každoměsíční složenky :-) Přeci jenom čekat na klepání na dveře po tmě není nic moc :-)

Ale je fakt, že mě vždy dokáže nakoupnout úspěch jiných a hned začnu mít jiné myšlení a novou chuť zkoušet a učit se nové a nové věci.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Stačí, aby som videl, že je niekto lepši ako ja sám a hneď mám o motiváciu postarané :)

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Taky s tím mám občas problém, což je samozřejmý pokud podnikáte sám v jedné místnosti uzavřen od okolního světa. Už dva lidi se podle mě dokážou vzájemně motivovat a ta pracovní morálka vypadá mnohem líp, pokud samozřejmě nekecaj neustále o babách :-D

Řeším to, nejlépe jak bylo řečeno filmem o úspěchu, nebo se podívám třeba na dokument nejbohatší lidé na světě nebo se podívám na něco si chci koupit a motivace je hned :-D

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
se mi zase nechce reagovat :(

to už je fakt moc!

pkotala
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 17.01.2012
Jsem prostě líný a čekám až to přejde :)

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
A nějaké motivační filmy?

Mě se v poslední době líbil Socialní síť, Czech made man a Popelky, je to komedie, která vede k zamyšlení http://voyo.nova.cz/product/filmy/26303-popelky .
Jinak nejvíce mě nakoplo v poslední době objevení blogu Smart passive income a hlavně tato rubrika http://www.smartpassiveincome.com/revisiting-my-2011-goals-the-results/ kde jde vidět co všechno jde dosáhnout.

A v neposlední řadě koukal jsem na zájezd Cesta kolem světa výletní lodí, délka trvání něco přes sto dní, to při normálním zaměstnání nepůjde.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
U některých lidí je nejlepší motivací to, že vidí když se daří někomu jinému, řekněte, koho toto někdy nenamotivovalo :).

pkotala píše:
Jsem prostě líný a čekám až to přejde :)


To je dobrá metoda, občas také praktikuji.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak hlavně tato zmíněná metoda nesmí trvat příliš dlouho, jinak je na bačkoru :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se