SEO

PetrV
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 12.12.2010
Osobně znám registraci do katalogů a publikování PR článků.

Doporučujete ještě nějaký link building, který můžu sám zajistit?

Jan Uruba
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 89
Registrace: 28.11.2010
Můžeš "spamovat" na fórech nebo v diskuzích pod články. Samozřejmě ne tím způsobem že tam hodíš rovnou odkaz. Na většině webech při vkládání komentáře vyplňuješ email, přezdívku, www stránku a komentář. Přezdívka je většinou klikatelná a odkazuje na tvou www stránku (někdy i nofollow!), takže stačí napsat nějaký bezhodnotný komentář typu: "Super článek, těším se na další..." a máš zpětný odkaz. Samozřejmě nejlepší je asi zpětné odkazy kupovat.

Homer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 16.11.2010
Kromě katalogů, PR článků a nákupu můžeš taky odkazy měnit nebo vytvořit pyramidu podpůrných minisites.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Navázal bych v tomto tématu jednou otázečkou, publikace PR článků jako součást budování odkazů je poměrně přínosná, měl byste někdo konstruktivní vysvětlení toho proč dva weby jeden můj a jeden "konkurenční" mají oba dva PR článek na stejném PR webu (web ze skupiny ehity) a mě se ve výpisu zpětných odkazů z Google tento web nevypíše, ale konkurenci ano. Oba články jsou tam zhruba stejný čas. Nějak mě nenapadá jak si to vysvětlit, tak třeba někdo bude vědět.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Předpokládám, že se jedná o můj web Pr články můžeš uvést konkrétní články abych se na to mohl podívat ?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jasně že můžu, jedná se o tyto dva.
Kód: Vybrat vše
tento článek Google započítává do indexu odkazů http://prclanky.ehity.cz/2010/11/05/vyzkousejte-potapeni-na-dovolene-v-egypte/ no a tento nikoli http://prclanky.ehity.cz/2011/11/06/zima-je-tu-jde-se-lyzovat/

Teď jsem si ale všiml, že jsem se překoul v datumu jeden článek 2010 a jeden 2011 oba listopad 6. takže to by mohlo být ono. I když .... zrovna jsem našel další jedna firma má započten odkaz z firmy.cz a druhá ne, obě ve stejné sekci, taky zajímavé, ale nejde vidět kdy se tam která registrovala, každopádně já jsem měl odkaz z firmy.cz ve výpisu také, ale od listopadu zmizel.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Co myslíte, má který se zabývá stejným tématem, ale je k produktu kritický stejný přínos jako ten který je pozitivní? Dle mého vyhledávače ještě takové logické přelouskaní článků nerozlišuje, nedokáži si takový argoritmus představit. Jde mi o to že mnoho produktů má zaryté obdivovatele, ale i odpůrce. Kdybych měl někde v pyramidě webů jeden takový web. A on by odkazoval nahoru. Je mi jasné že skrz tento web by nebyl dobrý traffic, ale linky by nemusely být špatné.

Abych to nějak shrnul příklad u nás ve městě se otevřel první MC Donald, hodně lidí nadáva na to že u nás je, to zase bude tlustých lidí. Ale tím šiří i informaci pro ty zbylé že je tu, nebo pro ty co nemají názor zdali je to dobře či špatně a jdou se kouknout.

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Negativní reklama, je taky reklama :D

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Přesně tak, jak pravil kaktusak. Je jedno jestli se o něčem mluví pozitivně nebo negativně. Důležité je, že se o tom mluví. Ostatně třeba takový Petr Jeník na tom svoji marketingovou strategii staví. A vcelku úspěšně.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Wladass píše:
jj mě se taky vyplatila i negativní kritika na likesystem :)


Všiml jsem si téhle aukce http://webtrh.cz/167579-domena-likesurf ... t=likesurf :)

Podle mě někdo spekuloval nad tím, že okopíruje tvůj projekt...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
To je možné, mě to nevadí. Nějaké jméno ten projekt má a 400 uživatelů taky nebude mít ze dne na den :)

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Může tě zajímat třeba tento článek http://404m.com/2011/09/10/50-zpusobu-j ... tny-odkaz/ + na nějákém blohu byl ještě cca 3 dílný seriál o linkbuildingu.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Filip Podstavec
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 58
Registrace: 20.02.2012
Mám na svém blogu rozdělaný seriál o link buildingu od úplných začátků - časem tam budou přibývat články, tak se kdyžtak můžeš podívat:
Link Building Guide

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se