Volná diskuze

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Mr. Abdalla Khalid Ahme mi dneska napsal email že se se mnou podělí o 17.5 million USD a to v poměru 50:40:10 (On:Já:Bankovní poplatky). Vypadalo to důvěryhodně kvůli těm bankovním poplatků.

A co vy? Kolik už jste promarnili miliard, nevyužitím těchto emailem nabízených příležitostí?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já prosím dnes někdy kolem třetí ráno přišel o celých 15 milionů liber :-D nešel jsem do skvělého kšeftu který mi emailem poslal můj starý známí Sir.Philip Hampton generální ředitel NatWest Bank plc v Londýně, no jsem já to ale blbec :-D a dostal bych stejně jako Drago 40% taková příležitost jak zbohatnou, no a ředitel si vybral zrovna mě, tedy to je náhoda :-D

Jestli to nebylo tím, že jsem před třemi dny postnul na webu článek o Hamptonském paláci v Londýně a okamžitě po indexaci googlem (seznam ještě nezaindexoval) mi na email autora webu přišla tahle mimořádně vypečená nabídka :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Tak to já dneska akorát nebudu mít velkej penis

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Dneska je slabej den.. Peníze asi někde zamrzli cestou, takže já bohužel ani dolar.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Asuman Sönmez, nenabízí mi miliony, ale láká na Super Lotto Jackpot (samozřejmě soubor v příloze). Bál jsem se jej otevřít...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Otakar Pěnkava píše:
Asuman Sönmez, nenabízí mi miliony, ale láká na Super Lotto Jackpot (samozřejmě soubor v příloze). Bál jsem se jej otevřít...

Ani se nedivím, email superlotto a ještě s přílohou musí hned letět :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tohle došlo včera.
Dobrý den,
Drahý příteli, jak se máš?
Najdu místo k prodeji elektronických produktů s velmi dobrou cenu. Laptop, televize a mobil i motocykly jsou velmi populární. Jejich výrobky jsou původní kvality s velmi nízkou cenou, velkoobchod dodavatele. Také umí maloobchodní pro koncového uživatele nyní. Možná je vhodné pro vaše podnikání. Pokud se vám líbí, můžete kontaktovat: qghikn.com
E-mail: qghikn@188.com
S pozdravem.


S lidmi, kteří se neumí podepsat já nejednám :).

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já zůstanu tlustý, jelikož jsem nevyužil skvělou nabídku na super pilulky.

Ale, když tak o tom přemýšlím, tak už mi dlouho peníze nikdo nenabízel a to už je co říct, byli dny, kdy to byl pokaždé někdo jiný :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Mně podobný spam nepřišel ani nepamatuju. Asi dobrý antispam. A nebo nejsem děvka a e-mail nevystavuju jen tak :P

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Robert píše:
Mně podobný spam nepřišel ani nepamatuju. Asi dobrý antispam. A nebo nejsem děvka a e-mail nevystavuju jen tak :P


Mám několik emailů a jeden z nich je rize spamový, který používám tam kde ke zdroji nemám důvěru, případně jej využiji jen jednou a konec.

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
Tak jasně, taky 2 mám :). Ale používám je jenom tam, kam chci mít přístup i za půl roku. Na všechno ostatní je tu master... Teda 10minutemail.

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
No jo, pánové jsou frajeři...to mě přišlo ušmudlaných pět stovek z Skliku :)))

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Mě dneska došlo, že Bill gates mě v závěti chce uvést, jako dědice Microsoftu... mám se dostavit do londýna a složit poplatek cc. 250 000,-Kč

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já dnes vydělal 4GB flashku. Ale opravdu :), dostal jsem mail od webu, kam jsem se včera zaregistroval, že vyhrávám flashdisk.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
Já dnes vydělal 4GB flashku. Ale opravdu :), dostal jsem mail od webu, kam jsem se včera zaregistroval, že vyhrávám flashdisk.


Měl by jsem se sebou něco udělat četl jsem "dnes jsem vyhrál 4L flašku", hned jsem se chtěl taky registrovat :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Drago píše:
Otakar Pěnkava píše:
Já dnes vydělal 4GB flashku. Ale opravdu :), dostal jsem mail od webu, kam jsem se včera zaregistroval, že vyhrávám flashdisk.


Měl by jsem se sebou něco udělat četl jsem "dnes jsem vyhrál 4L flašku", hned jsem se chtěl taky registrovat :)


A pak že si lidi při pohledu na stejnej text, nepředstavují různé věci :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago píše:
Měl by jsem se sebou něco udělat četl jsem "dnes jsem vyhrál 4L flašku", hned jsem se chtěl taky registrovat :)

Ta flaška by byla lepší, protože flashku mám. Ale 4L? To už je soudek. :) Pozjišťuji jak to vypadá s posíláním flašek, zda tam není nějaká překážka v zákoně, že bych hned udělal flašku jako bonus za WB. :-D A když tam bude překážka, tak na krabici: ,,Od maminky, mému synáčkovi, vyprané ponožky´´.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nooo, ještě že syslím ty body, kolik jich bude k mání v jakém kurzu, ať se stihnu včas předzásobit :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Přidávám se do místní bandy alkoholiků, flašku za WB beru všemi deseti

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
:D Také jsem dnes vyhrál flashdisk na www.websurf.cz dokonce týdne, snad bude doma.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ještě že nepiji :-D takhle dobrý kafe kdyby bylo :-) "to mi připomíná, nemá už někdo chuť na šálek dobré brazilské kávy? " :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Já dnes £ 21, 500, 000 pomoc ode mě chtěl Dr. Kleinwort Benson.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Flashka za WB? Je zhruba 1cm široká a 2cm dlouhá. Už ji mám ale na klíčích (hned vedle Corsaira 32GB), takže to neklapne :). Kdyžtak ji získáte na webu http://www.oversito.cz . Můžete ohodnotit WD (já už hodnotil, proto ta první příčka, ale lidi odtamtud stejně nechodí) je v kategorii Aukce.

PXL píše:
:D Také jsem dnes vyhrál flashdisk na http://www.websurf.cz dokonce týdne, snad bude doma.

Teď koukám, že mají nový web, to je let co jsem tam nebyl.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se