Software

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Možná bych to měl zařadit do sekce Wordpress, ale týká se to obecně všech RS a konečně i tvorby webu. Takže: já žil dlouho v domnění, že když mám web třeba s 500 příspěvky na Wordpressu a příkaz site: ukazuje skutečně 500 záznamů, tak když dám do sidebaru odkaz na jiný web, tak tento je časem indexován, takže na nový web dostanu cca 500 odkazů. Anebo třeba jen 300 či 200. Ve skutečnosti jich mám jen několik. Nevíte co je špatně?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Google a i trochu Seznam znají známé redakční systémy a dokáží rozlišit, zda se skutečně jedná o 500 odkazů.
Jako příklad uvedu fóra, do podpisu si dáš odkaz a napíšeš 100 příspěvků. Vyhledávače ale poznají, že to je pořád ten samý odkaz a proto ti uznají jenom třeba 1.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Pravda, u některých webů postavených na některém CMS nebo diskusním fóru to vyhledávač odhalí a přičte ti jeden odkaz, například tady na WD ti ale počítá všechny, zajímavé je, že některé weby na WP kde mám mimo PRčlánku i komentář, nebo příspěvek do diskuse to bere jako jeden odkaz, a někde je počítá všechny, přitom je to ten samej WP.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Takže alchymie jako vždy...:-) Myslel jsem, že odkaz z webu, kde je to sitewide (znamená to na všech podstránkách, ne?) a má PR třeba 3 ale pouze 100 podstránek je méně cenný, než z webu kde je sice PR jen 2, ale má stránek zaindexovaných 10000...Nebo co myslíte?

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Google je už v tomto dosť inteligentný a keď hodíš vo Wordpresse do sidebaru jeden odkaz tak je v podstate jedno či bude mať web zaindexovaných 1000 stránok alebo 2000. Google to nebude brať ako 1 000 rôznych odkazov, ale proste bude vedieť že ide o jeden odkaz, ktorý si hodil kdesi do bočného panelu. Teda ani náhodou to nebude mať takú silu ako keby tých povedzme 1 000 odkazov bolo z 1 000 rôznych stránok.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se