Volná diskuze

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Chcel by som vedieť, aké máte skúsenosti s tým, že pošlete na Subreg nejaký nový návrh, či ho schválili, alebo na všetko kašlú.

Ja som sa na Subreg zaregistroval, no náhodou som si zadal ako menu CZK (ten formulár registrácie je trochu zle naprogramovaný - všetky dáta si uloží a pri chybe vypíše, až na menu - preto sa mi stalo, že keď som videl, že je všetko vyplnené, len sa heslá nezhodovali, tak som heslá zadal znova a odoslal formulár, nekontrolujúc, či sú ostatné údaje správne zadané), a teraz sa mi na celom Subregu zobrazuje mena ako CZK, a vždy keby som si dobíjal kredit sa mi bude prepočítavať podľa aktuálneho kurzu (alebo ako to je?), čo mi môže spôsobiť stále menšiu hodnotu kreditu oproti tým, ktoré som si zaslal.

Taktiež som navrhol, aby sa to dalo zmeniť v prípade, že užívateľ na účte nemá akýkoľvek kredit (aby sa nedalo špekulovať so zmenami kurzu).

Ich odpoveď bola súce pekná a slušná - dovedel som sa, že to poslali na analýzu programátorom, no bol by som radšej, keby ma potom aj kontaktovali, ako to dopadlo, a či sa tieto nové funkcie implementujú.

Tak by som chcel vedieť, či ste už niekedy navrhli niečo na Subreg, a či vám to aj splnili...

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
To jako pokud tam bude někdo míti 3 Kč nepůjde přepnout? Dal bych možnost si to třeba za poplatek přepnout.
Člověk začínající s Joomlou!

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Tak napríklad, ja som to nedomyslel do detailu - nevedel som totiž, či sa to vôbec oplatí analyzovať detailnejšie. Ide proste o ten princíp :)...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se