SEO

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Chtěl bych se zeptat, kterému z těchto systémů dáváte přednost a proč? Případně, jestli můžete zmínit zkušenosti, ať už pozitivní nebo naopak negativní.
Děkuji.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Můžu psát jen za neverbované lidi.

U PlaCla jsem jich měl několik desítek (přes padesát) a byli daleko aktivnější než na PostGenius. Také byly lepší konverze. Bouhžel lidi mám pod sebou jen rok. Přestal jsem s aktivní propagací.
Post genius je na tom hůře. Nabral jsem 22 lidí a 1 byl aktivní. Teď mám 24 a 2 jsou aktivní. Nevím proč ale PG zřejmě vzbuzuje nějakou nedůvěru. Domnívám se, že to je nutností být plátcem DPH, i když tvrdí opak tak tomu nevěřím. Kdyby měli pobočku v ČR odhaduju, že by se přeze mě zaregistrovalo 3x tolik lidí a víc lidí by to alespoň zkusilo. Je to škoda.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Za sebe jakožto za uživatele obou systémů bych to viděl tak že v Posts Genius prostě ta poptávka není, bohužel, občas se něco namane, ale protože si inzerenti zadávají kolik peněz a na jakém blogu chtějí maximálně zaplatit, tak ani při nastavení článek za 20,- a 0,- za zveřejnění s tím, že jsem aktivoval všechny kategorie, za 3 týdny se mi objevilo 5 nabídek. Inzerent v Placle nemůže jít pod 200, inzerent v PG si myslí že tam lidi budou psát za 50 korun a zkouší to. Tak blbej, je ale málokdo a proto to na PG vypadá jak to vypadá. Je ale pravda, že tam mám jen dva weby, ale jak píšu PG prostě o ničem.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Shadow
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 26.10.2011
Ono kazdemu systemu PPP neco schazi, chtelo by to novou krev :)

PG jsem nezkousel uz jenom kvuli nevyjasnenemu platcovstvi a male duvere ve vedeni.
PlaClu kratce ano v zacatcich, tenkrat mi vadila jejich administrace, netrizeni blogu do kategorii a dalsi. Jestli to uz vyresili nevim, uz jsem tam dlouho nebyl.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je pravda, že i já bych přivítal něco mezi těmi to systémy. Zkoušel jsem aktivně oba dva a ani jeden mě nějak moc nezaujal. Placla je moc vybíravá a Postsgenius zase nemá poptávku. Nechce někdo udělat konkurenci?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Vidíš Otakar by to mohl v ránci rozšíření nástrojů Webdealu po večerech se Psem napsat a uvést do chodu, členové by mohly dostat slevu na cenu článků (sleva v rámci provize WD) hmmm zajímavá varianta :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Už jsem nad tím přemýšlel :), ale chystám něco zajímavějšího.

Btw. Někdy v říjnu jsem slyšel, že se chystá 3. PPP systém. Hotov měl být do měsíce od té doby jsem o něm už neslyšel, tak třeba si to tvůrčí tým rozmyslel. Ono zase tak složité nebude, nechystat něco náročnějšího, tak bych nad tím vážněji přemýšlel.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Otakar Pěnkava píše:
Už jsem nad tím přemýšlel :), ale chystám něco zajímavějšího.

Btw. Někdy v říjnu jsem slyšel, že se chystá 3. PPP systém. Hotov měl být do měsíce od té doby jsem o něm už neslyšel, tak třeba si to tvůrčí tým rozmyslel. Ono zase tak složité nebude, nechystat něco náročnějšího, tak bych nad tím vážněji přemýšlel.


Rozmýšlaš nad vytvorením vlastného PPP systému?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Už jsem nad tím přemýšlel. Aktuálně je to na bodu mrazu, ale až dokončím verzi 2.4 a bude zájem, tak není problém se do toho pustit. Teď však mám jiné starosti a myslím si, že to bude přínosnější než další PPP systém.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Načo sa môžme vo 2.4 tešiť ?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
To je tajné :). 13. 2. aktivuji vybraným zájemcům přístup k nahlédnutí pod pokličku.

Už jsme off topic, vraťme se k původní myšlence tématu:
Určitě Placla, protože oproti PG je tam více blogů a inzerentů, dále je to ryze česká firma s průhledným vlastnictvím.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Placla sa mi zdá dôveryhodnejšia, v systéme je viacej kvalitnejších blogov a aj viacej inzerentov ako u PG.

To OP: sorry za OT a ďakujem za odpoveď :)

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Rozhodně Placla.... Plánuji ji využít na několik svých blogů.

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Osobně si myslím, na základě vlastních zkušeností, že PostsGenius není řádnou konkurencí Placly. Je tady tedy prostor pro konkurenci. Je pro mě docela překvapením, že se do těchto vod dosud nikdo další nepustil.

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Taky hlasuju pro Placlu. Přijde mi rozhodně příjemnější, když vím, kdo za tím stojí a není to "skryté" někde ve VB v garáži. Navíc admin placly v klidu komunikuje a to se mi líbí.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To mohu potvrdit, komunikace bez problémů a hlavně rychle, no a výplata to je luxus, nic rychlejšího jsem ještě nezažil, v pondělí jsem poslal fakturu a druhý den ráno byli peníze na účtu :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
freez píše:
To mohu potvrdit, komunikace bez problémů a hlavně rychle, no a výplata to je luxus, nic rychlejšího jsem ještě nezažil, v pondělí jsem poslal fakturu a druhý den ráno byli peníze na účtu :-)


Já skoro ani nestačím někdy vystavovat fakturu od kliku na výplatu :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se