Platební způsoby

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Uprednostňujete (ak ste predávajúci) radšej prenos peňazí na účet, alebo PayPal? Ja osobne mám radšej ten prevod na účet, keďže cez PayPal je poplatok 0.3USD (vždy) a ďalšie 2.9% z poslaných peňazí (hmm, teraz pozerám, že to zmenšili - bolo to 3.4%) ak prevod nie je z PayPal Ballance - teda platba cez kartu. No a zákazníci väčšinou nemajú nič na PayPal účte a platia cez kartu, čo ale potom mne berie z výplaty (len ako im to potom vysvetliť, však?)...

Taktiež by ma zaujímalo, ak niekto z vás funguje tak ako ja, ako potom berie tých 2.9%? Necháva to tak, alebo prepočítava výplatu a poprosí si vyššiu cenu, alebo ako?

Sline
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 23.11.2010
Vysvětlíš jim to tak, že paypal platbu nebudeš podporovat. Nebo při platbě přes Paypal si budeš účtovat 3% z částky navíc.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
No ja teraz vždy pri zákazníkovi, ktorý platí cez PayPal hneď na začiatku poviem, že bude platiť o 2.9% viac, ako mu určím konečnú cenu, lebo potom sa tie peniaze strácajú. Každopádne, škoda, že som na to neprišiel skôr - ja som si myslel, že sa to proste nedá oblbnúť a tak či tak sa mi od zákazníka dostane menej peňazí :)... Ale už mi to je jasné a hovorím to teraz každému...

Parkot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.11.2010
Určitě preferuji BÚ.

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Bú, věřím více bance.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
pokud to není z karty/kartou (u paypalu), tak je mi to celkem jedno...

Miloš Veman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 26.11.2010
Je to zhruba tak nastejno.
Grafik hroznej, programátor ucházející, kódér ani mluvit nebudu :)

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Sline píše:
Vysvětlíš jim to tak, že paypal platbu nebudeš podporovat. Nebo při platbě přes Paypal si budeš účtovat 3% z částky navíc.


Zase jsou lidi (ja treba), kteri na paypalu neco maji, takze platba jde z "paypal balance" bez vysokych priplatku. A jsem rad, kdyz lidi/shopy/registratori.... platby paypalem podporuji. Mam ve zvyku nechat si pres paypal platit mensi veci, rekneme do 1000 Kc a nasbirane penize na paypalu pak zase online utratim..

Takze pokud by nekdo z mych oblibenych prodejcu prestal podporovat paypal, tak by akorat podporil pivovary.. Protoze bych si to misto online utraceni poslal na ucet a sel na "jedno, nebo dve - slovy dvanact" :)

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
PcDr. Marty píše:
Sline píše:
Vysvětlíš jim to tak, že paypal platbu nebudeš podporovat. Nebo při platbě přes Paypal si budeš účtovat 3% z částky navíc.


Zase jsou lidi (ja treba), kteri na paypalu neco maji, takze platba jde z "paypal balance" bez vysokych priplatku. A jsem rad, kdyz lidi/shopy/registratori.... platby paypalem podporuji. Mam ve zvyku nechat si pres paypal platit mensi veci, rekneme do 1000 Kc a nasbirane penize na paypalu pak zase online utratim..


Přesně tak. Menší částky na Paypal a větší na bú.
Člověk začínající s Joomlou!

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ja upredňostňujem platbu na Bankový účet, jednoznačne...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
PayPal? Kdyby mi o tom někdo kdysi neřekl, tak o tom ani nevím. K čemu? Dnes má snad každý bankovní účet a proto preferuji tuto možnost. Navíc nevidím ani smysl udržovat dva účty (jeden klasický a jeden na PayPal). Je pravda, že v některých ohledech podobná peněženka urychlí čas, ale to se mě zatím nijak netýkalo...

Jarek421
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 44
Registrace: 12.11.2010
Vyuzivam jenom bu, ale dokazi si predstavit pouzit Paypal kvuli poplatkum.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Upřednostňuji platbu na bankovní účet, ale jelikož mám propojený bankovní účet s paypalem tak mi to nějak nevadí :)

Remail
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 10.08.2011
Rozhodně BÚ

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se