Volná diskuze

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Včera jsem zpozoroval, že Google po prvním dni spuštění webu můj web (téma a ani link zatím nebudu zveřejňovat) hodil ihned na první stranu konkrétně na pozici 6.
Už se Vám to někdy stalo ? Vypozoroval někdo něco podobného ? :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
S podobným javom sa stretávam dosť často, aj keď zrovna nie po 1 dni, zvyčajne po týždni/dvoch mi google vie hodiť web na prvú stran, po pár dňoch ho ale opäť hodí na 6-7(ako kedy..) stranu

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mám s tím též zkušenost, web druhý den po spuštění byl na 8 místě první strany na dané klíčové slovo, ale jak rychle byl nahoře, stejně tak rychle odešel do hlubin internetu bohužel :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Stává se mi to většinou po nahození kódu pro GA, přijde mi že po aktivaci GA se google na web víc zaměří a hodí ho na přední pozice, ale pravda je že ne na dlouho :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já osobně jsem to tedy vypozoroval poprvé, ale věřím, že se to o moc dozadu nehne, jestli vůbec, Web byl konstruován s velkým citem pro vyhledávače tak uvidím :) Dík za info

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, Analytics jsou pro Google vítaným zdrojem informací, podle mě trochu pomáhá těm webům s GA oproti těm bez GA.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak po prvom dni od spustenia sa mi teda ešte nepodarilo aby web bol tak pretlačený dopredu. Ako po nejakom mesiaci, keď si google zvykol, že na web sa pridáva obsah naozaj často indexoval google nové stránky a dával ich do serpu ozaj rýchlo(niekedy aj do pár hodín), ale málokedy ich dával takto dopredu. Teda ak išlo aspoň o trochu konkurenčné keywordy.

Google analytics hlavne myslím privedie google robota na ten nový web. Neviem či príliš pomôže v umiestnení. Ono google všeobecne pomáha novým webom a dáva ich zo začiatku dopredu.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ide ale predpokladám o nejakú menej konkurenčnú frázu. Či sa mýlim?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak v tom prípade som naozaj zvedavý :) :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jn to je věc druhá jak odhadnout konkurenčnost slovního spojení, ale uvidíme za první den 44 UIP a dneska už 85 tak uvidíme až nahodím backlinky :)

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Mne sa stalo nieco podobne, no nie je to zas tak velmi konkurencna fraza a Google ma hodil z fleku na 11. poziciu -> pomaly sa posuvam a v Google webmaster mi hlasi, ze web bol uz aj na 2. pozicii, ale vacsinou sa pohybuje okolo 3. - 5.

Predsa len je to nova domena a tak sa snazim na to ist co najviac opatrne a modlim sa, aby web nevypadol z vyhladavania. Kedze moj najvacsi rival ma web uz asi 3 roky stary, bude to tvrdy oriesok.

Som zvedavy na tvoje informacie :) Vela zdaru

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Dneska třetí pozice :) První den 44 UIP a druhý 96 UIP. Tak uvidíme, zatím je brzo na nějakou analýzu, ale založil jsem tohle vlákno jen z důvodu jestli se to někomu už stalo nebo ne :) Web jsem naplnil tak uvidíme.

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Dělal jsem takovej testík co se indexace a reakce na neunikátní obsah týče. Vytvořil jsem stránku s výběrem Nejlepších komedií.
Téměř veškerý obsah je neoriginální - oficiální text distributora. Udělal jsem pár fíglů co se "pr článků" a nějaké té optimalizace týče.
Verdikt:
Hned druhý den od založení stránky přišlo z googlu přes 40 lidí. Stránku za měsíc svého fungování navštívilo přes 6000 lidí - drtivá většina přišla z vyhledávačů. Umisťuje se na prvních pozicích ve vyhledávačích (tedy zatím jen na google, na Seznamu ale pomalu a jistě taky šplhá).
Takže: Stránka byla vytvořena za pár hodin, seo a linkbuilding také za pár hodin. Nenachází se na ní žádný warez (pouze linky na trailery na youtube). Za měsíc napsali 4 zájemci o reklamu.

U nekonkurenčních témat tedy stačí opravdu málo a přesto může stránka mít velice dobré umístění.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jasně web nejkomedie.cz , který neustále mažu z webu Záložky online kvůli duplicitnímu odkazu :D

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Ale prosím tě :D To jen dnes dopoledne když jsem bojoval o první stranu s nějakým šaškem co tam jak divej spamoval něco s Íránem xD Už jsem skončil :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
jj a shodou okolností i jemu sem to vymazal a upozornil jsem ho na to :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se