Volná diskuze

Laky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 30.12.2010
Po Seznamáckém Tipu spouští svůj slevomat i Centrum, které spouští web s názvem amplion. Našel jsem si definici slova http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/amplion-amplion a nemohu najít souvislosti mezi zaměřením webu a co to slovo znamená.

Na rozdíl od Seznam Tipu v nějaký velký úspěch Centra nevěřím.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Centrum ještě žije?

To slovo, no, on i "Seznam" moc o vyhledávání neříká, i když vím, že je tam seznam firem a podobně. Tak i tak souhlasím, že ten název je nevhodný.

Siaux
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 56
Registrace: 13.11.2010
Jiří Rostecký píše:
To slovo, no, on i "Seznam" moc o vyhledávání neříká, i když vím, že je tam seznam firem a podobně.


Seznam kdysi byl takovým katalogem, takže to slovo má opodstatnění. Dle mého Seznam i Centrum uspějí, mají na to dobré zázemí. Spíš nás opustí ty projekty, které udělali studenti za dvě noci. Jsem zvědav kolik z těch udávaných 200 slevowebů nepřežije první rok.

KarelNov459
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 02.03.2011
Laky píše:
Na rozdíl od Seznam Tipu v nějaký velký úspěch Centra nevěřím.


Tak tím bych si nebyl tak jistý. Centrum má pořád ještě dost velký zdroj levného trafiku, navíc mají armádu obchodníků, takže by měli být schopni získat jak nabídky, tak i zákazníky.

Podobným způsobem uvažuje víc velkých webů, vím minimálně ještě o dalších dvou z první dvacítky podle Netmonitor, které mají slevový server v přípravě. U těchhle webů nebo u Centra se asi nedá čekat, že by se stali jedním z největších slevových webů.

Ale díky tomu, že náklady na vytvoření slevového webu je jen malá investice, a vše ostatní si mohou pokrýt z vlastních zdrojů (marketing jen na vlastních webech, akvizice nabídek přes svoje obchodníky, atd.), tak je to pořád ještě celkem dobrý způsob jak ze stávajícího podnikání vyrazit nějaké peníze navíc s minimálními náklady.
Blog o všem a o ničem Algin.cz, Půjčky peníze hned, Pomoc a rady pro dlužníky Jak na dluhy?

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Každý se snaží chytit rozjetého vlaku tohoto byznisu. Ty velké společnosti mají velkou snahu uspět. Zatím mě překvapuje, že nemá svůj slevoweb nikdo z velké trojky Apple, Google, Microsoft.

Vojta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 17.02.2011
Bartolomej píše:
Každý se snaží chytit rozjetého vlaku tohoto byznisu. Ty velké společnosti mají velkou snahu uspět. Zatím mě překvapuje, že nemá svůj slevoweb nikdo z velké trojky Apple, Google, Microsoft.


Microsoft má něco podobného v jeho Bingu, ale jen pro US.

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
amplion je zesilovat a centrum to má tak, že hlásí slevy... Tak nějak by se dal vysvětlit ten název

-- 16. 02. 2012 17:47 --

amplion je zesilovat a centrum to má tak, že hlásí slevy... Tak nějak by se dal vysvětlit ten název

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se