Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes mi přetekl pohár trpělivosti a udělal jsem to co jsem měl udělat už dříve a to udělit uživateli PXL ban.
Pokud nevíte o koho jde, tak tento uživatel používá spoustu přezdívek, mezi jeho nejznámější jsou: MickeyKr, Nekros, Angel aj.

Od existence fóra se snažím vést fórum cestou kvality, nechci tu kvantitu na úkor kvality. Raději budu mít méně příspěvků, ale kvalita bude výše než hodně příspěvků s nulovou hodnotou. Uživatel PXL spamoval témata ke kterým neměl co říci a příspěvky měli nulovou hodnotu a byly pouze za účelem zisku WebDeal Bodů.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je to jedině dobře a naprosto s tím souhlasím. K ničemu tu přínosný nebyl a Webdeal tím může minimálně získat, že už tu nebude!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Skvělá zpráva, můžeš i ty jeho nesmysly smazat. Myslím si, že budeš mít podporu více lidí.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Konečně. Zrovna dneska jsem se díval na ICQ, jestli jsi online. Chtěl jsem ti napsat, jestli si ze mě děláš legraci. Normálně mi ten člověk fórum znepříjemnil. Třeba "Kterému fandíte hostingu" je opravdu super téma. Už se cpe Websurf kredity, což je zatím jediné, co jsem u něj viděl. Bylo by docela vhodné, kdyby si od teď blokoval všechny jeho účty, jelikož toto zde není poprvé. Tak už ne...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A myslím, že můžeš dát pryč i ty jeho poptávky a nabídky. Sladkosti nejsou dobré na zuby, tak pryč s nimi :-)

Je dobré, že tu přibývá obsah atd. proto jsem založil i vlákno s upozorněním, že se pomalu a jistě Webdeal blíží k pokoření dalšího milníku, ale zase tak rychle tam dojít s takovými exoty nemusí!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Přesunul jsem všechny jeho témata a promazal všechny diskuze, které narušil a změnil je v bezhodnotná témata. Omlouvám se za komplikace, příště bude reakce svižnější.

alijosha píše:
A myslím, že můžeš dát pryč i ty jeho poptávky a nabídky.

Mission completed.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tedy člověk tu chvilku není a je tu přetématováno :-) Máte pravdu že ban už byl na místě, ten člověk se asi opravdu nezmění.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Super krok, už jsem si to taky dneska říkal. Chtělo by to ban na IP, aby byl klid. I když proxy jsou zrádný.. ale třeba by to pomohlo.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Za sebe bych napsal toto vyjádření:

O udělení BANu tomuto uživateli jsme již s Otakarem diskutovali, nicméně já se postavil na stranu PXL a díky mě dostal ještě jednu šanci, protože se mi povedlo Otakara uklidnit a pak jsme to řešili s chladnou hlavou a nakonec se přiklonil k tomu, že mu ještě jednu šanci dáme. Nicméně s BANem souhlasím, protože nabídky tohoto uživatele byly opravdu směšné. Toť asi vše, co bych k tomuto za sebe řekl :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Chválim, už mi tu tie spamy liezli na nervy. Fórum treba pred podobnými individuami chrániť.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Uživatel, který se zde prezentoval pod nickem Adult právě dostal trvalý BAN.

Ban byl udělen, protože se ve skutečnosti jednalo o uživatele, který používá nick Nekros a ten zde již v minulosti dělal problémy a byl několikrát zabanován pod různými nicky. Všecky aukce tohoto uživatele byly ukončeny. Témata prozatím necháváme odemčená a zvažujeme další kroky.

Chtěl bych poděkovat Wladassovi, který mi podal přes PM podmět k důkladnějšímu prošetření. Jelikož uživatel zde vystupoval pod jinou IP adresou a jinými kontakty, nemohli jsme jej hned na začátku rozpoznat. Ovšem po přečtení PM jsem začal pátrat a nakonec vypátral Nekrose, defakto se sám prozradil :) Wladassovi uděluji jako poděkování 25 WB
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zrovna tento uživatel mi přišel podezřelý a zběžně jsem jej překontroloval. Nenašel jsem nic konkrétního, tak jsem toho nechal být. Jako omluvu za pozdní reakci pro vás připravujeme novou soutěž.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Wladass píše:
Sakra já mám čuch na blbý lidi, to není možný :D


Jojo, ještě jednou moc díky :) Nám se taky zdál podezřelý (hlavně vystupování), ale nic na něj nesedělo a neměli jsme v ruce žádný důkaz. Nakonec se to povedlo a on se přes PM defakto sám prozradil ... nechci zde říkat jak, protože v případě, že se vrátí tak aby se nepoučil :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

NKR
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 29.03.2012
To je v prdeli :D Já už i fakturuji vše :) Nekroušek je o krok dál... myslíš, že bych byl takový debil, že bych ti poslal můj projekt, který je napsaný na mě a je tam všude můj nick ?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Dobre vedieť, fórum treba pred podobnými individualitami chrániť.

NKR
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 29.03.2012
Já jsem hodný... nic jsem neprovedl, sakra :)

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Tak bylo to podezřelé z celého vystupování a asi xx založených topiců za den. Tím mi lezl na nervy. Všechno na jedno brďo. A zaspamovanej twitter z toho :-) Dobrá práce admini :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Uživatel NKR byl zabanován ... nestojí mi za to, abych zakládal další topic, tak to píšu sem (opět se jedná o Nekrose)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
upozornil bych na jednu aktivni nabidku od Adulta, mozna by bylo dobre ji zrusit dalsi-nabidky/mate-domenu-nevite-t2337.html

Proc byl zabanovan NKR? To byla dalsi prezdivka Adulta?

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Nadruhou stranu se třeba mohl polepšit... ale spíš ne, a rozhodně to tak nevypadalo :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
stephan - díky, smazáno

MartinT - ano, přesně tak :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se