Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím, jelikož mám dobrou náladu, rozhodl jsem se, že dnes někomu z vás daruji 50 WB.
Dnes nemusíte odpovídat na žádné záludné otázky, ani nic hledat.

Každý mi sem napište, proč bych měl dát WB právě vám. A ten kdo mě přesvědčí dostane WB!

Takže můžete psát :) Vítěze ohlásím buď v dnešních večerních a nebo zítra časně ranních hodinách :D Podle toho, v jakém stavu a kdy příjdu domů :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Protože jsem utratil 300za vstup do ads a platil jsem (nečekaně) poplatek 60WB ;)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To se mí líbí, do toho jdu. Takže, proč bych měl ty WB dostat právě já? Je to jednoduché, protože pokud je dostanu já, tak k nim přidám dalších 50 WB ze svého a už to bude WB sto. No a těchto 100 WB já věnuji na charitu a každý měsíc k nim přidám dalších 50WB. Až tam za 6 měsíců bude i s těmi tvými 50 WB, 350WB tak je Otakar smění za peníze a pošle je na nějakou dobrou věc, dětem, nemocným, atd. No a já doufám, že nebudu sám a na charitativním WB kontě, které nám určitě Otakar zřídí se nastřádá víc než jen těch 350WB od nás dvou. Tak co, jde do toho Pejsek se mnou?

PS: Jo Otakare, prosím tě, na charitativních kontech nebývají žádné poplatky :-D ... "i banku můžete mít rádi" :-))
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Že bysme ten nápad s tou charitou uskutečnili už teď? Já měl tak představu někdy v dubnu, teď mám plnou hlavu WA.

unlucky
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 50
Registrace: 15.02.2012
k cemu jsou pls ty wb?
Čtu: Spiderman, Dragon Ball
Hraju: Online hry, Diablo 3. Česky neumím, používám online překladač

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
unlucky - WB je virtuální měna zde na foru, můžeš si za to kupovat služby (jako třeba zvýraznění tématu apod.) a připravujeme i hmotné ceny, které si za WB můžeš koupit. Rovněž si zde WB můžeš vyměnit za reálné peníze :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
50 bodů jsem dal nakonec uživateli FREEZ protože se mi jeho nápad moc líbí :) Takže WB odeslány
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Děkuji, věděl jsem že se ti to bude líbit. Jak to půjde, WB budou odeslány na charitativní konto. Asi by stačilo kdyby v nabídce "za co můžete utratit WB" přibila položka "Charita" a přes formulář bych mohl odeslat WB na charitu. Později snad doplnit o možnost nahlédnout do stavu konta, kdo kolik daroval, možnost odeslat dar anonymně aby u daru nebyl vidět nick a hodila by se i "opakovaná platba" neboli "trvalý příkaz".
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Charita je již zřízena, ale mnoho lidí se zatím tedy nepochlapilo a škudlí a škudlí :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Tak já jsem taky něco poslal. Sice jen symbolicky, ale moc WB jsem neměl. :))

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Lepší alespoň něco, než nic ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Fuuha...Túto tému som si vôbec nevšimol a netušil som, že sa tu niečo podobné deje :) K takýmto akciám mám veľmi pozitívny vzťah a teda som poslal skoro všetko čo som mal --> 300 WB. Teším sa, že niekomu takto pomôžeme...

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Já o tom právě taky něvěděl, ale jak je vidno, stačí aby alijosha oživil starší téma a hned se dobrá věc hnula kupředu...sice nepatrně, ale přesto... :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já jsem chtěl přispívat každý měsíc, jenže když jsem poslal druhou částku, formulář zazlobil a strhlo mi to součet těch dvou částek, což je jaksi problém, nevím jestli už je to funkční, ale nechci zase přijít o 300 bodů a připíše se 150, navíc teď už by mi to sebralo mnohem víc.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Za zkoušku nic nedáš ;-) Případně napíšeš Otakarovi a je to vyřešené ne?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No to už jsem právě udělal, asi mu to zapadlo, neb se mi už neozval. Mě nejde o to přispět hodně bodů, jde mi o to, že když je zadám, připíše se třeba 300, ale mě se smaže 600, to je škoda. Tak čekám, jestli to bude funkční, nebo ne :-) Chtěl jsem vyzkoušet třeba 50 WB, jenže já už přispěl dost a nic bych nezjistil, kdyby to zas nefungovalo přišel bych asi o 600 bodů, resp na charitu by nedošli a mě by zmizeli.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tak ja keď som prispel 300 WB tak mi to zobralo len 300 a ostatok mi nechalo. Teraz som skúsil prispieť 10 WB a znova mi to zobralo len 10 WB :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak už to asi funguje, jdu to zkusit :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Tak já jsem teď vyzkoušel dát na charitu 15 WB, když jsem před chvílí dával 100 a strhlo se jen těch 15 WB, víc ne. Takže výsledek stejný jako u Gondala.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Heuréka...moment to je v jiném vlákně :-) Už to maká, přidal jsem další stovku a ubyla mi stovka, je to OK :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No vida :-) Též jsem zkusil opět a v pohodě.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Fachá to a Otakar se tím ani nepochlubil. :D My se tady na WebDealu máme už dnes lépe, než se budou mít na Webtrhu zítra...že jo předsedo...vždyť si to sám říkal... :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jsem po ránu koukal do seznamu mamonářů body.php?mode=nejbohatsi a je to docela hnus u některých :-D
Taky by mohl někdo další pustit nějaký ten chlup (WB) na charitu body.php?mode=charita, když už tu ta funkce je ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Nebaví mě číst cizí důvody proč jo - já napíšu, proč mě ne!

NE, protože je k ničemu nepotřebuju, nasbírám jich sám dost a výhody, které se za WB dají "koupit" se v praxi ukazují jako nefunkční... Nemím nic proti rozdávání, ale nevidím smysl jich mít o 50 více, dokud k nim nebude nějaké rozumné využití. Takže rozdávej, ale jen ne prosím mě :-)


-- 11. 01. 2013 10:12 --

alijosha píše:
Charita je již zřízena, ale mnoho lidí se zatím tedy nepochlapilo a škudlí a škudlí :-)


To by o nějaké charitě musel taky někdo vědět. Já bych tam klidně dal třeba vše, pokud by bylo prokazatelné (třeba doložením jednou za čas), že se to fakt mění za peníze a dává na dobrá místa...

O charitě mám své představy, tedy spíš to nejsou představy, ale realita. Mám o tom připraven článek na blogu, který ukazuje, kam peníze z různých "charit" mizí a kdo na tom vydělává, tak proto píšu, že bude-li prokazatelné... a nechci se tím skutečně nikoho dotknout, tak to neber osobně Oto.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se