Kritika stránek

Zuzana
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 08.02.2012
Ahoj všichni,

již přes rok mám stránky http://www.skvele-pradlo.cz. Návštevnost dobrá (ikdyž vždy může být lepší), jenomže mi lidi odcházejí. Třeba si dají i něco do košíku, ale nakonec stejně odejdou.
Budu ráda, když mi sdělíte své názory na moje stránky. Moc díky

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak mě se e-shop líbí. Jediná věc, která se mi moc nezamlouvá je hlavička webu. Chtělo by to nějaké jiné logo, nebo to nějak oživit. Jinak se mi shop líbí. Bez problémů jsem se tam orientoval, ihned jsem našel všechny mnou hledané informace, takže asi tak :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Byl jsem na tom webu asi dvacet minut, ale nenašel jsem jedinou věc, která by mě od nákupu měla odradit, ba naopak. Našel jsem hned informace o poštovném, podmínky objednání, no prostě vše. Možná jediná věc, kterou bych vytkl je ta, že nemohu volit dopravu ještě před zadáním osobních údajů a nevidím proto celkovou konečnou cenu, to je asi jediné, co bych proti tomu řekl, je to ale problém více obchodů, ne jen toho vašeho.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Zuzana
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 08.02.2012
Moc díky za reakce :) ........díky za podněty. Zkusíme to ještě "vyšperkovat".

p01nt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 12.02.2012
Mě osobně by odradil webdesign, některé prvky jsou trošičku nevhodně umístěny. U tohoto typu eshopu zaměřený na ženské pohlaví bych spíše volil trošičku jiný webdesign, přesněji v duchu luxusu. Myslím si, že po té by to na potencionální zákazníky působilo trošičku jinak. Pokud by jste měla zájem, za minimální částku bych Vám dokázal vypracovat nějakou vizi. Ony ženy si potrpí více na detail a barevné zpracování což je v tomto oboru podnikání dokázáno.
Smrt jednoho je tragédie, smrt tisíců je statistika. Stalin Josif Vissarionovič

Zuzana
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 08.02.2012
Díky moc za reakci...............a za nabídku. Teď ale řešíme malinko něco jiného. Webdesign přijde na řadu hned potom :) Ať děláme co děláme pořád je co zlepšovat.

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Po grafické stránce úplný propadák, možná tak pro nějaký blogísek ale nepřijatelné pro e-shop. Logo(značku) tedy pokud se to tak dá nazvat, grafika bych ihned ukamenoval.. zřejmě inspirováno s mastercard a nějakého blogu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se