Volná diskuze

Líbí se vám nové logo Windows?
33%
67%
Celkem hlasů: 9
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jak to tak vypadá, Windows nejspíše s příchodem nových Windows 8 změní i své logo. Již dříve unikly fotografie z prostřední Windows 8, kde se místo známého loga Windows objevilo logo nové.

Nová podoba loga by měla vypadat přibližně nějak takto:

win8 logo.png
Nové logo Windows 8 ?

win8 logo shop.jpg
Nové logo Windows na kamenných Microsoft store obchodech


Co si o tom myslíte?

Mě osobně se více líbí stávající logo Windows, tohle mi příjde takové ... až moc jednoduché a beztvaré :/
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No to je hnus, doufám že nové Win8 nebudou tak bez nápadu jako tohle logo.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mně se líbí to logo z W7, měnit jej nemuseli. To nové ještě jde, pochopím, že se snaží přinést zase něco nového, ale to logo na MS Store je hnus.

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Jestli je to pravda, tak tohle neni vtip ale krutá realita :D

http://stocklogos.com/topic/past-and-fu ... mous-logos

// Ještě bych dodal, že to foto je s největší pravděpodobností fake z Číny, vedle toho Windows 8 to vypadá příšerně, to je práce amatéra a na tabletu se našla původní fotka

Obrázek

Obrázek

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Proč ne? Krásně to vyjadřuje Metro. Viděl jsem logo, nečetl článek, hned jsem viděl Metro. O tom to je :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Metro pro tablety OK, ale na PC, kde potřebuji pracovat si to moc nedokáži představit, naštěstí W8 budou mít i klasický vzhled a tam asi k nějakému zlepšení nedojde.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Windows 8 by samozřejmě vedle prostředí METRO měli podporovat i klasickou verzi tak, jak je známe teď. Ovšem jeden háček tu bude. Již dříve bylo oznámeno, že aplikace pro METRO prostředí a klasické prostředí nebudou kompatibilní, takže upřímně řečeno je mi líto vývojářů, kteří budou muset vlastně tu samou aplikaci napsat 2x pro 2 různá prostředí :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
A to je kámenem úrazu, podle mě W8 dopadne stejně jako Visty. Případně Metro dopadne tragicky (vymře na nedostatek aplikací).

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
nojo, jenomže W8 má být multiplatformní - tablety, smartphony, PCčka a jak jinak to chceš udělat? Když napíšu klasickou aplikaci tak na smartphone ji nerozjedeš, proto vymysleli METRO :) Kdo bude psát pro smartphone a tablety, bude psát METRO aplikace a kdo bude psát typické programy, bude je psát klasicky jako doteď :) Akorát výhoda bude, že METRO aplikace budou podporované napříč platformami :) napíšu widget na počasí do METRO a budu ho mít v mobilu, tabletu i PC. Nebo takhle to aspoň já předpokládám že bude
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

PXL
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 04.02.2012
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
Metro pro tablety OK, ale na PC, kde potřebuji pracovat si to moc nedokáži představit, naštěstí W8 budou mít i klasický vzhled a tam asi k nějakému zlepšení nedojde.

To souhlasím. Já se toho i bojím. Neumím si práce s Metrem představit. Na tabletu možná, ale na PC nikoliv.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak jako nemusí to být špatné, ale podle mě to bude dělané spíše na dotykové monitory. Jako klasický OS PC bych to viděl jako nepraktické
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Za sebe mohu říci, že se mi nové logo tedy vůbec nelíbí. A celkově mi W8 nepřijde jako nějaký převratný zázrak a myslím si, že to bude propadák.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Mali zostať pri klasike, to nové je dosť bieda.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
windows obecně jsou balast od dob W Vista... běžte na Linux nebo Mac a neřešte takový kraviny :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jen tak mimochodem už bylo opravdu oficiálně potvrzeno, že obrázky uvedené v prvním postu jsou opravdu pravé a jedná se o nové logo Microsoftu :) Článek můžete najít třeba na Zive.cz
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se