Kritika stránek

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Wladass píše:
To je jen banner na reksys.cz :) Hodil jsem ho tam, protože nebylo nic jinýho, resp. jsem tam chtěl něco mít. Nic z toho nemám, jen dobrý pocit :) Je to i v auto a manual surfu.
Pokud nebudu mit poslední příspěvek tady, tak zítra napíšu co nového je a co nového v blízké době bude :)


A dobrý pocit, to je to nejlepší co může být, obzvláště, když se jedná o můj banner :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Takže jedno velké shrnutí :)

Funkce
-Přísun Facebook fanoušků - na stránky nebo na skupiny
-Zvýšení hodnocení +1 od Google
-Zvýšení počtu followerů na Twitter síti
-Re-tweet systém, který nasdílí Váš příspěvek na uživatelův twitter
-Zvýšení počtu shlédnutí videí na YouTube
-Reklamní systém - možnost zakoupení reklamní pozice za kredity ze systému
-Inzertní systém - možnost přidání inzerátu za kredity v systému
-Traffic systém - rozdělen na auto-surf a manual-surf
-LinkedIn share systém - možnost sdílení Vašich odkazů a příspěvků na LinkedIn.com
-Nový referall systém, pokud Váš referall vydělá v systému nějaký kredit, tak vy od něj obdržíte 10% z jeho vydělaného kreditu - lifetime bonus

Připravované funkce
-Propojení s PR webem, který prozatím běží na http://clanky.likesystem.cz/ , za každý příspěvek obdrží uživatel kredity do systému
-Facebook share systém - možnost sdílet Vaše příspěvky na Facebooku
-Digg systém - možnost zvýšení followerů na Diggu + sdílení na této síti.
-StumbleUpon - ----,,-----
-Propojení s bookmark systémem delicious.com a linkuj.cz
-Google circles systém - zvýšení počtu uživatelů, kteří vás budou mít v kruzích na sociální síti Google+
-Založení všeobecného fóra - co příspěvek to kredit do systému
-YouTube subscribe system - zvýšení počtu odběratelů vašeho kanálu na Youtube
-V případě zájmu propojení i s dalšími soc. sítěmi
-Založení sekce: "Kde propagovat"

Zavrhnuté funkce
-Možnost přeposílání a obchodování s kreditem
-Přeložení do anglického jazyka

Pokud máte někdo nějaké dotazy či návrhy rád je uvítám :) Spolupráci se taktéž nebráním :)

mira
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 23.02.2012
Zdar,

chybicka se vloudila, mam zadanou stranku pro Google+1 s 5kredity, ale odecita to 10 :)

Mira

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pochybuji, že chybička. Na systém Google+ už nikdo týdny nešahal protože je plně funkční :) Můžeš tedy pro informaci uvést tu stránku ?

Zuzana
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 08.02.2012
Ahoj mám prosbu. Dala jsem like na nějaké FB stránky, ale pořád je mám v tom přehledu. Ani když dám refresh tak nezmizí. Samozřejmě už se nedá nad nima dát ani like. Help me ? :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ahoj, jasně pošli mi názvy těch stránek a já na to mrknu, předpokládám, že to budou opět blbě vyplněné URL :)

Zuzana
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 08.02.2012
levněnakup.cz, ostré Habanero bramboráky (palive.cz), extrémně pálivá omáčka (jolokia.cz) :) .....díky

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tak levněnakup.cz by mělo být opraveno, palive.cz a jolokia budu muset vyřešit přímo s majitelkou, tam je problém trošku jinačího ražení :) Když už mám tu možnost tak trošku shrnutí :)

21.2.2012
rekord návštěvnosti a to 995 UIP :)
Počet uživatelů : 515
Naklikáno : 63786
Počet webů : 1339


Tyhle čísla naskakují každým dnem, ani je nesleduju denně, ale i tak je to nárůst :)
Web i subdomeny s PR články nabíhá na síle a ranky jdou taky nahoru :) Tak snad si systém udrží tendenci nárůstu uživatelů. Už dlouho jsem nečetl žádný nový článek o likesystému a je to za 100 kreditů :P

Zuzana
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 08.02.2012
Tak levnenakup.cz tam mám bohužel pořád. ......a také ženy v armádě :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Opět se nám uvolnily reklamní pozice na webu. Pokud má někdo zájem tak stačí napsat :)

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Jsem tam déle zaregistrovanej a chci se zeptat zdali jdou i like na FB ... díky ... mně to totiž nejde :(
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nejde ti na ně klikat, nebo co přesně ti nejde? Jestli nejdou tvoje, tak nemáš náhodou špatně vyplněný tvar url adresy?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
EmarkMax
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 02.03.2012
Je to dobrý systém :) občas ho využiju.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jsem tu s jedním takovým poznatkem, pokud chci si otevřu přehled pro LIKE FB kde je 25 webů které nabízejí nejvíce kreditů za like, ale já si žádný z nich nevyberu, nechci zrovna tyhle lajkovat, tak nastává problém. Pokud je zavřu všechny a obnovím seznam, jsou tam zase. Takže pokud budu chtít vidět další weby na seznamu FB stránek, nezbude mi nic jiného než těch 25 prvních webů lajkovat, což je dost na prd. Jde s tím něco dělat?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No stačilo by udělat to, aby fungoval "křížek" tak jak má, čili jakmile bys web odkliknul, že jej nechceš olajkovat, tak by se ti tam nezobrazoval.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo jo to určitě stačí, bohužel když je odkřížkuji a dám obnovit seznam, jsou tam zase.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Wladass píše:
Konkrétně o této konkurenci vím, vidno ze statistik tak jejich systém nyní nemá takový denní přísun jako ten náš. Dnes jsem objevil i další systém viz odkaz u tohoto jsem se docela i zasmál :) Jsem rád když vidím konkurenci, alespoň je vidět, že nápad založit takovýto systém k něčemu byl :)


Takových systémů je již nespočet, např.: claimfans (dříve jako facebookpromotions první systém tohoto druhu), plusix či workzor nemluvně o dalších desítkách nejmenovaných i těch pár českých, které však nemají též žádnou budoucnost.
V současné době již systémy na dvě věci.. a k ničemu. (Už jen z toho důvodu používání fake profilů např.: pro facebook odklikávání. Kdo by stál v dnešní době o zvýšení fake počtů? o_O

Navíc poslední dva měsíce již Google pravidelně postihuje stránky tyto systémy využívající a to tím že penalizuje g+ 1 z daných systémů. Stačí být trochu v obraze..

Dále z tvé strany psát
Jsem rád když vidím konkurenci, alespoň je vidět, že nápad založit takovýto systém k něčemu byl :)
je trochu drzost, nemyslíš?

Toť z mé strany v rychlosti vše,
Michal.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Říká člověk, který systém využíval :) V nejbližší době se rozběhne spolupráce se systémem Linkmonitor.cz a uživatelé v likesystému už budou moci vydělávat peníze.
Toť asi vše z mé strany.

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Že Google nějakým způsobem penalizuje stránky co využívají +1 nepřirozenou cestou je pravda. Již se o tom psalo na několika webech. Sám jsem zaznamenal u stránek odečtení téměř všech +1. Zaznamenal někdo taky odečtení +1?
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Větrná růžice: Jak pochopit taje větru

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Wladass píše:
Říká člověk, který systém využíval :) V nejbližší době se rozběhne spolupráce se systémem Linkmonitor.cz a uživatelé v likesystému už budou moci vydělávat peníze.
Toť asi vše z mé strany.


Ano, to píši proto, protože sem měl tu možnost vyzkoušet všechny tipy těchto systému, proč taky ne? Tudíž si případnou kritiku dovolit mohu.
V mém případě na prokliky tlačítka G+ 1, ale od doby co si systémy nedávali zásadní pozor na možnou penalizaci ze strany googlu, tak sem změnil velice rychle svůj názor a celkoví pohled na celou věc. Stalo se tak poté co mi google srazil G+ 1 na 0.

Od té doby co ze strany googlu dochází k průběžným penalizacím stránek využívajících těchto systémů, sem se zásadně poučil a žádné systémy podobných typů již nadále nevyužívám.
Tady jde trochu o zamyšlení nad celou věcí a vědět že není nad kvalitní návštěvníky, kteří uváží dle svého názoru zda se stát fanouškem buďto na facebook stránce či dají G+ 1 dané stránce.
Pokud podobné uživatele získáte jinou cestou, také se může stát to, že Vám jsou úplně, ale úplně zbyteční, jelikož je dané téma nemusí vůbec zajímat či dokonce jsou daní uživatelé jen "fake" (podvodní).

Koukejme se, heleme se, můžu říci od doby co podobné systémy nemají význam a tudíž je nevyužívám se mi prokliky u tlačítka G+ 1 jen a jen zvyšují, tady jde jen a jen o tu správnou část a druh propagace. A ne o podobné systémy.

Dále už jen tvé či "Vaše" zakončení věty, tě či "Vás" velice výborně preferuje.. xD
Toť doufám vše, a věřím zase na velice zajímavou reakci (odpověď),
Michal.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Super, přehledný, koukám že už docela zaběhnutý systém. Jen tak dál :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Předělali jsme vydělávání kreditů skrze Facebook. Facebook přešel na novou API čímž je většina těchto systémů(i ve světě) nefunkčních, ale náš jako jeden z prvních jede jak má :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se