PPC

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
autosurf jsem vypnul, nic jsem nedělal, kde jsem mohl tam jsem kód vyměnil za Sklik a dnes mi po dvou týdnech přišel mail s blokací

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Jak si řekl redaktorům že budou mít peníze jen z toho co web vyděla, tak někdo z nich klikal na reklamy........

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
to mne taky napadlo, ale nějak mi to nesedí k "rozložení" těch kliků mezi autory a že krásně odpovídá čtenosti a návštěvnosti.
každopádně, jsem zablokovaný a postupně to celé předělávám na sklik

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jen výstřel od boku, možná že jsi překročil určité procento nepovolených kliknutí a tak ti to rovnou z daného webu smazali na konci měsíce všechno.

Pokud nepočítám MFAčka tak se mi PPC začal vyplácet až u webů s návštěvností 10K+. Možná se to zdá zjevné, ale jakoby AdSense musel můj web poznat podle návštěvnosti, než to začalo vydělávat. U menších lépe fungoval affil (návštěvnost znám já). Asi bych reklamu u návštěvnosti 10K+ začal nabízet přímo kupcům. Stačí oslovit cílovku, většinou to na měsíc zkusí. Samozřejmě žádný autosurf ani klikání ti nepomůže, kupci potřebují, aby se jim reklama vyplatila, takže to chce kvalitní návštěvnost.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se