PPC

MartinSokol
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 11.02.2012
Ahoj

Zde si můžete požádat o dárek od Adwords: https://services.google.com/fb/forms/vyzkousejte/

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Nevíte jak je to s neplátcema DPH? Mohou využívat i ti? Díky

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Pokud se nechceš stát plátcem, tak ne.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ani Adwords? Teda viem, že Adsense sa nemôže využívať, ak sa teda nechceme stať platcami DPH...Ale o Adwords som nevedel a nejak sa mi to ani nezdá.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
DPH platí i pro Adwords, přijmul si službu od plátce DPH se sídlem v zemi EU (Irsko) = stáváš se plátcem DPH. Apropó nejsem si jist, ale to samé by mělo platit i pro Slovensko, čiliže stačí zaplatit reklamu někomu kdo podniká na Slovensku a je plátcem DPH a už se vezeš.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Oukej, dik za vysvetlenie :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já bych se chtěl zeptat, pokud mám na AdSence nějaký zůstatek a nejsem plátcem DPH, co mám dělat?
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jan Paluska píše:
Já bych se chtěl zeptat, pokud mám na AdSence nějaký zůstatek a nejsem plátcem DPH, co mám dělat?


Zrušit účet, ale před tím smazat fakturační údaje a ujistit se že ti to nepošlou na účet, to bys pak byl v řiti, no a nebo to tam prostě nech, máš výplatní minimum 70 euro nebo ne? Ověřil jsi účet pomocí toho že ti google poslal na účet menší obnos aby potvrdil vlastníka ? pokud ne je to ještě řešitelný.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tady mám nastavení účtu, vůbec nevím, kde najdu ty fakturační údaje

Domovská stránka  Google AdSense.png
Upravit účet - Google AdSence
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jan Paluska píše:
Tady mám nastavení účtu, vůbec nevím, kde najdu ty fakturační údaje

Domovská stránka Google AdSense.png


Je to v nastavení plateb, ty tam nemáš nic tak by to mělo být OK, Google by ti ani neměl kam peníze poslat, musel by si tam mít ověřený účet na svoje jméno, navíc by ti přišel domů pin jako ověření adresy, mají to několikrát ohlídané než ti účet autorizují jako výplatní.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ne, tak toto se mi ještě nestalo, nikde jsem číslo účtu nezadával ani nic takového a nic mi od Google domů nepřišlo :) Jinak když dám to nastavení plateb tak tam mám tohle:

Až zůstatek na vašem účtu dosáhne hranice 10,00 € , můžete si zvolit způsob platby. Další informace...
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jan Paluska píše:
Ne, tak toto se mi ještě nestalo, nikde jsem číslo účtu nezadával ani nic takového a nic mi od Google domů nepřišlo :) Jinak když dám to nastavení plateb tak tam mám tohle:

Až zůstatek na vašem účtu dosáhne hranice 10,00 € , můžete si zvolit způsob platby. Další informace...


Tuším že dříve šlo vyplácet šekem i nižší částky, jak jsem ale zadal výplatu na účet a ověřil účet změnilo se mi to na výplatní minimum 70 euro, je možné že jakmile bys zadal účet stalo by se to samé, než jsem zadal účet měl jsem tam taky "můžete si zvolit způsob platby" Každopádně pokud nemáš ověřený účet, neměli by se k tobě ty peníze nijak dostat, takže by se neměli objevit ani v souhrnném hlášení od Googlu a nemělo by se nic stát. Otázka je jak říct Googlu "hele nechci to nechte si to, nejsem plátce" to nevím.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak pokud tam ty peníze budou přibývat a oni nebudou to mít kam poslat, tak to vyplatit nemůžou ne? Když to prostě nemají kam poslat? A až tam bude nějaká solidní částka, třeba se hodím na plátce :) :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No asi by se to dalo tak udělat, Google to stejně podle mě bude danit až to fyzicky vyplatí na účet. Ty jsi měl ještě starou smlouvu s US Googlem a přeš jsi a nebo jsi se registroval už na EU smlouvu ? Možná proto jsou tam trochu rozdíly, já měl ještě starou smlouvu s US.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
To já nevím, jakou mám smlouvu :D Ale mám pocit, že tu EU smlouvu, ale nevím to jistě
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No dneska už máme všichni EU, ale já protože mám účet dlouho, měl jsem kdysi smlouvu s US prostě za doláče :-D no a pak přišel Google Ireland a bylo to v řiti :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Přesně, od doby, kdy se to řeší přes Irsko (a to Google umožnil převést na €, spočítal jsem si, že se mi to vyplatí). Pak přišel ten zákon o plátcovství a od té doby mi tam leží asi 50€.

Jinak Adwords bych neřešil plátcovství (pokud nechceš kromě kupónu i inzerovat). Znám pár lidí, kteří tohle využili a byli neplátci.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se