PPC

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Ahoj,

ne že bych to chtěl někdy zkoušet, ale jen čistě ze zvědavosti mne zajímá - dá se nějak obejít AdSense? Myslím tak, že si aktivuji bota, který bude umět automaticky (třeba cca každé 2 sekundy) kliknout na banner, změnit IP, smazat cookies, refreshnout stránku. A zase.. Klik, change, trash, refresh, klik, change, trash, refresh, atd.. tak aby na to Google nepřišel?

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Nejde to jelikož podvádět je zakázáno. Jinak jde všechno :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Řekl bych, že jsem někde četl, že tohle má Google nějak chráněný a i kdyby ne, bylo by jim divné, že najednou v nějakou hodinu stále někdo kliká na reklamu co máš na webu a nic tam nekoupí. Řekl bych, že tak či tak by tě google podezíral a pak tě dal na BLACKlist.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
Asi jo.. No jako mě to osobně zajímá jen pro to, že poslední dobou mám dost neefektivní kampaně AdWords, tak to je jediné co mě napadá, že by to lidi mohli obcházet...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
galax píše:
Asi jo.. No jako mě to osobně zajímá jen pro to, že poslední dobou mám dost neefektivní kampaně AdWords, tak to je jediné co mě napadá, že by to lidi mohli obcházet...



No pokud to obchází, tak je stejně Google penalizuje. A pokud se ti to nelíbí, tak buď změň službu, nebo zkvalitni své služby a web a nebo napiš google, že se ti to nezdá (hodně štěstí napsat googlu je kouzlo XD :/).
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
peeeeta píše:
(hodně štěstí napsat googlu je kouzlo XD :/).


Pokud se jedná o AdWords tak tam podpora reaguje velmi rychle.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
freez píše:

Pokud se jedná o AdWords tak tam podpora reaguje velmi rychle.


Tak to sice ano, ale u jiných služeb je to hrůza. Někdy mi to připadá, že se google skrývá.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
peeeeta píše:

Tak to sice ano, ale u jiných služeb je to hrůza. Někdy mi to připadá, že se google skrývá.


Jo to je pravda, všechno mimo AdWords je tak nějak tabu .-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No a to mě na Google štve, jelikož když se něco podě.., tak není možnost, kde to nahlásit a proklikávat se přes jejich formulář a na konci dostanu jen blbou nápovědu mě fakt nebaví. Njn velká společnost a na malinké mravence s..e .
Je to škoda
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
AdSense nezkoušej, má ze všech nejlepší systém na detekci neplatných kliknutí. Navíc nezapočétává kliky z IP adres různých proxy a anonnymizerů. Resp. jim ani nezobrazuje reklamu.

Jestli chceš fušovat to mrtvých roboduší tak zkus bota pro linkovací služby a sociální sítě. Tam tě ban bolet nebude a najdou se lidi, kteří tvé služby občas využijí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se