PPC

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Napadlo mě vyzkoušet na webech intextovou reklamu. Máte s tímto typem reklam zkušenosti? Jaké používáte systémy?
Díky za vaše zkušenosti
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zkušenost s tím jako publisher nemám, ale jako návštěvníka mě to odrazuje chodit na takový web.
Co se týče systému, tak znám například Billboard.cz, ale tam to je výměnný reklamní systém.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Otakar Pěnkava píše:
Zkušenost s tím jako publisher nemám, ale jako návštěvníka mě to odrazuje chodit na takový web.
Co se týče systému, tak znám například Billboard.cz, ale tam to je výměnný reklamní systém.


Nejen výměnný reklamní systém ale i klasická placená intextová reklama. Zda to dokáže bejt alespoň slušně výdělečné nedokážu posoudit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já to měl jednu dobu nasazené, a zas tak dobré to taky nebylo, navíc byl trochu problém to mít jen někde a ne všude v každém článku.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Odrazuje to návštěvníky a přináší to příjmy cca o 2 řády nižší normální reklama na stejných stránkách. Počítej s částkami desítek halířů za kliknutí, nebo přehrání videa v bubliny.
Dřív měli špatně ošetřené chyby v kódu, takže mi dokonce jeden den nešly půl dne weby, protože se načetla velká bílá plocha přes celý obsah. Za ten půl den byla finanční ztráta na bannerové reklamě větší než příjmy z Intextu za půl roku. Od té doby tuhle reklamu prakticky nepoužívám, navíc stížonosti od návštěvníků byly značné.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Moderní trendy říkají jasné NE. Místo toho kvalitní slovní spojení (třeba: zpětné odkazy, SEO, dovolená v Turecku, účetnictví) odkazuj na svou stránku. Pro představu koukni na jeden můj článek zde. Slovo sTLD vede na samostatnou stránku. Takováto stránka pak získá dobré postavení v SERP. Můžu tam pak dát specifické reklamy na affiliate. Je to podobné jako u intextové reklamy až na to že návštěvníci jsou spokojeni, já jsem spokojen, případný inzerent je spokojen, výhledávače jsou spokojené.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se