PPC

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Tak jsem se konečně dostal k tomu, že taky zkusím ten Sklik, o kterém se před časem cšude tolik psalo. Zadal jsem web, kde chci zobrazovat reklamu, asi druhý den se jeho status změnil z "nový" na "čeká na schválení" a od té doby nic... Dělám něco špatně nebo je normální, že Seznam schvaluje nový web přes týden?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Naposledy co jsem tam zakládal kampaň (cca listopad), tak jim to trvalo týden, resp. ve středu večer jsem to založil a za týden v úterý to bylo schválené. Jak to je teď nevím, zase pro změnu zkouším Adwords.

KarelNov459
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 02.03.2011
Nedávno (3 týdny zpět) jsem tam zkusil přidat jeden web, abych si to otestoval. Web sám o sobě jen dost o ničem (jen rss agregátor). Přidal jsem ho v sobotu večer, v pondělí dopoledne už byl schválený. Takže v podstatě ihned a zdá se, že ani nepožadují žádnou závratnou kvalitu…
Blog o všem a o ničem Algin.cz, Půjčky peníze hned, Pomoc a rady pro dlužníky Jak na dluhy?

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Zvláštní, já tam cca před měsícem a půl zkoušel taky jeden rss agregátor a asi po týdnu mi napsali, že web byl zamítnut. Tak jsem teď zkoušel přidat jeden o něco kvalitnější kousek, ale cca 14 dní je to stále bez reakce. Asi vše smažu a zkusím tam ty weby založit znovu.

KarelNov459 píše:
Nedávno (3 týdny zpět) jsem tam zkusil přidat jeden web, abych si to otestoval. Web sám o sobě jen dost o ničem (jen rss agregátor). Přidal jsem ho v sobotu večer, v pondělí dopoledne už byl schválený. Takže v podstatě ihned a zdá se, že ani nepožadují žádnou závratnou kvalitu…

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se