PPC

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Sklik je asi na nic, Google AdSense nemám páč nejsem plátce DPH. No nenapadá mě nic

Co byste oporučili

knight
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 24.03.2011
etarget.sk ale nie je to žiadna sláva..

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Affily...Dobrý PPC ako SKlik na slovensku nenájdeš...

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
To se asi stejně budeš muset stát plátcem DPH, když budeš chtít nějaký slovenský systém. A ten sklik si vůbec nezkoušel?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
jedine G. Adsense ale to musíš byť plátcom DPH

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
sKlik jsem nezkoušel a plátce DPH možná příští rok. Uvidíme

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Na slovensku ti ostáva iba Google AdSense a eTarget. Tie vcelku zarábajú, aj keď podľa mojej skúsenosti je na tom Google lepšie.
Ešte máme www.inclick.sk. Oni sa ale zameriavajú skôr na intextovú reklamu. V klasickom PPC nemajú príliš veľa inzerentov.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Zkusím se zeptat taky v Skliku ve statistikách u položky Počet zobrazení webů by mělo být číslo imprese? Nebo číslo po kliku zobrazení webu od inzerenta? Protože druhý den mám nasazen Sklik na stránkách kde nějaká návštěvnost je a mám tam stále nulu. Tím nemyslím že bych čekal proklik. Ale v hlavě se mi honí myšlenky, zdali mám vše správně nastaveno.

Nápověda hovoří toto

Názvosloví:
Zobrazení webů je počet stránek, na kterých se zobrazily reklamní jednotky (kódy) s inzeráty.

Potom nechápu tu nulu.

abvireal
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 38
Registrace: 09.02.2012
skús google adsense u niekoho kto je plátca a potiahne ti web, robím to taktiež... strhne ti s ceny dph a všetky veci + mu nechávam 5-10% a máš :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se