PPC

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

premyslim, ze bych na svych webech vyzkousel PPC reklamy Adsense. Proto bych se vas rad zeptal, jak probiha schvalovani webu? Je to rychle?

Vzhledem k tomu, ze nejsem platcem DPH a nechci se stat zbytecne identifikovanou osobou, tak bych poprosil i o tipy na lidi, kteri prefakturuji vydelky. Spolupracoval nekdo z vas s nekym? Nehrozi, ze by mi pote neschvalili web, protoze bude jiz v jinym uzivatelskym ucte?

Diky

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Pokud ti to bude někde přefakturovávat, tak si se schvalováním nemusíš dělat starosti, protože v AdSense se schvaluje pouze nový účet. Jestli se pak rozhodneš jít do toho sám a nasadit své kódy, tak nevím jestli může být nějaký problém.

Být na tvém místě tak nasadím sklik a kouknu jak to vydělává. Osobně by jsem dnes volil AdSense jen kvůli nějakému specifickému tématu, anebo formátu reklamy. V některých oborech je lepší třeba 2x, ale třeba affil může být lepší než AdSense. V podpisu máš letenkové weby (přesné cílení) co zkusit nějaký ten affil?

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Drago píše:
Pokud ti to bude někde přefakturovávat, tak si se schvalováním nemusíš dělat starosti, protože v AdSense se schvaluje pouze nový účet. Jestli se pak rozhodneš jít do toho sám a nasadit své kódy, tak nevím jestli může být nějaký problém.

Být na tvém místě tak nasadím sklik a kouknu jak to vydělává. Osobně by jsem dnes volil AdSense jen kvůli nějakému specifickému tématu, anebo formátu reklamy. V některých oborech je lepší třeba 2x, ale třeba affil může být lepší než AdSense. V podpisu máš letenkové weby (přesné cílení) co zkusit nějaký ten affil?


Díky za odpověď. Sklik zkouším. Byl jsem s ním velmi spokojený, ale od ledna je to bída. Myslel jsem, že to je pouze novoroční pokles, ale od poloviny ledna ceny za prokliky opět klesly. Cena za prokliky klesla oproti podzimu o víc jak polovinu, takže je propad obrovský. Proto jsem uvažoval o Adsense. Affil zkouším (ne zrovna na webech v podpisu), ale tam jsou výdělky podobné jako u Skliku a jejich výše se s přidáním/odebráním PPC reklamy vůbec nemění. Tudíž mám na webech jak affil tak PPC. Navíc u PPC je daleko větší jistota výplaty peněz, viz problém s neplacením faktur od Pelikána, které je teď na webtrhu.

-- 31. 01. 2013 16:07 --

Napsal jsem na podporu Skliku, nevíte za jak dlouho odpovídají?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se