PPC

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

potreboval bych pomoc se zobrazenim reklamy od Skliku.

Na mych webech se v posledni dobe nezobrazuji relevantni reklamy a proto bych to rad upravil. Zkousel jsem HTML komentar, ale nejak mi to nepomohlo. Psal jsem na podporu, ale nedostal jsem odpoved.

Mate zkusenosti s HTML komentarem, ktery je doporucovan pro zobrazeni relevantni reklamy? Mám HTML komentář na stránku napsat pouze jednou s výpisem všech klíčových slov?

Příklad: <!-- Sklik-kontext-start -->auto, rodinne, suv,sportovni auto, ferrari, porsche<!--Sklik-kontext-stop -->. Nebo mam HTML komentar pridat primo do textu ke kazdemu slovu samostatne?

Mate nejake dalsi tipy, jak docilit zobrazovani relevantni reklamy?

diky

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
záleží hlavně hodně na tematu zda je dost reklam a kolik tam máš reklamích bloků
Laicky z praxe u jedné z inzercí půjček se mrkni
mi víc jak <!-- Sklik-kontext pomohlo strong - tam kde je je zpravidla relevace tak kde neni jsou kktiny
Kód: Vybrat vše
http://inzerce.pujckyinfo.cz/

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
wico píše:
záleží hlavně hodně na tematu zda je dost reklam a kolik tam máš reklamích bloků
Laicky z praxe u jedné z inzercí půjček se mrkni
mi víc jak <!-- Sklik-kontext pomohlo strong - tam kde je je zpravidla relevace tak kde neni jsou kktiny
Kód: Vybrat vše
http://inzerce.pujckyinfo.cz/


Strong na webech taky pouzivam a presto je reklama nerelevantni. Mam pouze jeden reklamni blok a inzerentu by melo byt dostatek, protoze na nekterych podstrankach je to v poradku.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Komentář má označovat celý text. Slouží k tomu, aby se do vyhodnocení nedostaly netématické prvky z menu, hlavičky, patičky a podobně. Když tam narveš 6 klíčových slov, tak robota akorát zmateš a bude to přinejlepším ignorovat. Někdy to chvíli trvá, než se výsledky urovnají. Když jsem to nasadil, trvalo asi měsíc, než se změna projevila, ale teď už se zobrazují pouze relevantní reklamy.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Podobný problém řeším také. Název stránky správně H-čka i Strong také...text také a přesto vám tam frknou uplně něco zcestného.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se