PPC

Miloš Veman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 26.11.2010
Zdravím,
jaká témata napříč PPC systémy vydělávají nejvíc? Slyšel jsem, že třeba dovolené na tom nejsou špatně. Ale to je asi jenom sezónní záležitost. Existují nějaké celoroční témata, která vynášejí také hodně?
Grafik hroznej, programátor ucházející, kódér ani mluvit nebudu :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Neviem aké ceny majú dovolenky (ale asi vysoké), no mne sa osobne darí aj na IT technológiách (kw: it, web, internet, ...) kliky aj za 0.25€ a pravidelne - celý rok.

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Všechno co stojí hodně peněz když se to koupí..

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Platí také pravidlo toho, jaká je konkurence a kolik se inzerentům vyplatí dát do prokliku, aby měli zisk. Dovolená bych řekl,. že patří mezi ten střed. Ta vyšší příjmová kategorie jsou finanční produkty - půjčky, pojištění, hypotéky. Špatně by na tom neměli být ani letenky. Naopak spodní hranici tvoří například filmové weby, bulvární weby atd.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Najlepšie a najstabilenjšie provízie s PPC zaznamenávajú weby s finančnou, farmaceutickou a realitnou tématikou. Letenkové weby a weby s tématikou IT mávajú tiež veľmi slušné prekliky. Najmenej platené oblasti už spomenul LukasP, pridal by som ešte katalógy odkazov/článkov.

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Môj postup je asi takýto:
Financie a pôžičky
Zamestnanie
Revízie (revízie výťahov, revízie elektronických zariadení a podobne)
Internet (webhosting, ISP, IP TV a pod)
Elektronika
V AdWords sú toto pomerne stabilné formáty, a keď pred Vianocami je všetko silnejšie a počas leta to upadá. Potom sú sezónne ako Pneumatiky, Dovolenky a cestovanie, daňový poradca a pod.

S témamy ako šaty, hodinky, alebo šperky skúsenosti nemám, no predpokladám, že sú pomerne stabilné, sezóna je stále. V lete plavky, v zime rukavice. Ale je to iba môj odhad.

Homer
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 16.11.2010
Farmacie, potravinové doplňky.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Wladass píše:
Já teď zkouším knihy, tak uvidíme jak to dopadne :)


Daj potom vedieť, ako hodnotíš túto oblasť. Nezdá sa mi, že by sa jednalo o lukratívnu oblasť, tj. dobre platenú oblasť.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No na knihy jsem taky zvědav, nemyslím si že pro ČR je to extra zlatá žíla, ale pro EN trh při zapojení Ebooks a podobně by to nemuselo být špatné :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
freez píše:
No na knihy jsem taky zvědav, nemyslím si že pro ČR je to extra zlatá žíla, ale pro EN trh při zapojení Ebooks a podobně by to nemuselo být špatné :-)


EN trh je niečo iné ako CZ trh, tam by to eventuálne malo byť o niečo lepšie, aj keď stále neporovnateľné s finančnou tématikou

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Marek L. píše:
freez píše:
No na knihy jsem taky zvědav, nemyslím si že pro ČR je to extra zlatá žíla, ale pro EN trh při zapojení Ebooks a podobně by to nemuselo být špatné :-)


EN trh je niečo iné ako CZ trh, tam by to eventuálne malo byť o niečo lepšie, aj keď stále neporovnateľné s finančnou tématikou


To asi jo, finance jsou taková stálice :-) taky pouštím do světa jeden nový počin tak jsem na to zvědavej :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Dám vědět, plánuji jak cz trh tak zahraniční, už jen dle hledanosti na seznamu to teoreticky má význam a když ne, tak alespoň podpůrný web do sbírky :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se