PPC

TroXx
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 23.06.2012
Dobrý den, zajímalo by mě jaké máte měsíční výdělky na reklamě Etarget.cz? Jestli Vám vyplácejí tak jak mají. Děkuji TroXx

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
TroXx: nedávno jsem tu měl podobný dotaz na afill systémy - bannerová reklama(text,grafika). Moc se mi odpovědi nedostalo a myslim, že moc odpovědí nebude ani tady. Podle průzkumu na bannerovou reklamu kliká minimu lidí. Takže musíš mít hodně navštěvované stránky, aby ti to něco začalo sypat. Dost spekulantů provozuje i několik desítek webů a tam už to může vyjít na zajímavou sumu. Nicméně si myslím, že pokud budeš mít zajímavý a navštěvovaný web, vyplatí se raději reklamní prostor prodávat přímo.

Já tedy volím raději přímý obchod a odbyt si domlouvám přímo u zdroje (bez afill zprostředkovatelů apod). Chce to mít slušné vyjednávací schopnosti a hlavně už mít rozběhnutý nějaký systém.

Dovolím si odhadnout, že tyhle systémy přinesou denně pár desítek (možná stovek) korun, ale určtě bych to neviděl na zbohatnutí.

TroXx
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 23.06.2012
Díky za reakci jen mě zajímalo jestli někdo má velké výdělky já tak každý měsíc na jednom webu dělám okolo 8 000 až 10 000 kč tak mě zajímalo jen jestli se dá vydělat více peněz.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Aktuální stav provizního konta (nevyplacená provize): 414,65 Kč .... chvíli to běželo na několika webech, hlavně, když jsem v této oblasti začínal, takže opravdu netuším, jestli vůbec někdy dosáhnu na payout hranici :) Jinak Etarget je cílen na CZ weby, takže pokud máš CZ web, můžeš to vyzkoušet, druhů reklam tam mají několik, vybrat se celkem i dá. Ale osobně bych dnes asi volil jiný systém :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
TroXx píše:
Díky za reakci jen mě zajímalo jestli někdo má velké výdělky já tak každý měsíc na jednom webu dělám okolo 8 000 až 10 000 kč tak mě zajímalo jen jestli se dá vydělat více peněz.


Tak na co si stěžujes? udělej více podobných projektů a je to , ne? :-D . Někde jsem tu viděl erotické weby a zmínku o výdělku cca 3000 měsíčně - to bych celkem bral jako reálné.

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
TroXx píše:
Díky za reakci jen mě zajímalo jestli někdo má velké výdělky já tak každý měsíc na jednom webu dělám okolo 8 000 až 10 000 kč tak mě zajímalo jen jestli se dá vydělat více peněz.


O jaké weby se jedná? Já už totiž dnes nevidím reálné, že by se dalo vydělat 10k na jednom webu JEN z bannerů.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se