PPC

stavel
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 13
Registrace: 08.09.2012
Zdravím, nikde v podmínkách Adsense jsem přímo toto nenašel, ale radši se ještě zeptám.

Mám několik překlepových domén ale nechce se mi je parkovat. Můžu je přesměrovat na jeden obsahový web kde bude Adsense? Takže by to tvořilo pravděpodobně většinu návštěvnosti... Nebude s tím problém - máte někdo zkušenost?

Díky

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Samotné přesměrování domén by neměl být problém, dle mého jde o naprosto legitimní zdroj návštěvnosti.

S Adsense bys tedy problém mít neměl, ve finále se na tebe takto může přesměrovat kde-kdo, a jak by ses bránil?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pokud je to organický traffik, asi bych v tom neviděl problém.

Re4DeR
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 17.12.2012
imho zalezi spis na tom jak bude ten obsahovej vypadat

11311
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 31.01.2015
Přesměrování je v pohodě, ale rozhodně nevytvářej na těch domenách prázdnou stránku jen s reklamou od Adsence, to už by ti mohli účet zablokovat
Ahoj jsem nadšenec do bydlení a provozuji Nabytek-cernymost.cz
Kdo by si rád zkrátil dlouhou chvíli čtením doporučuji IKEA katalog
 Sedací soupravy jsou dominantou obývacího pokoje. Jak postupovat při jejich výběru?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Proč je nechceš parkovat? Parkovací společnosti ti budou stránku s reklamou upravovat podle reakcí návštěvníků (NameDrive, Bodis)?

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Drago píše:
Proč je nechceš parkovat? Parkovací společnosti ti budou stránku s reklamou upravovat podle reakcí návštěvníků (NameDrive, Bodis)?

Drago a kde ti parkování vyhází nejlíp? Já daval vždy jen všechno k Bodis ale je to hrozná bída....

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nejvíc mi vynášel NameDrive, ale něco se tam pokazilo. Během jednoho měsíce klesl výdělek na 1/10, tak jsem to dal k Bodis. Už ale parkuju jen jednotky domén.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se