PPC

georgejc
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 02.01.2012
Zdravím,
měl bych dotaz. Pokud si prohlížím stránky týkající se třeba rybaření, proč se mi zobrazuje reklama
na pojištění a ne na dané téma. Vím, že jsem podstatnou část času předtím strávil na webech o pojištění,
ale nemají to tyhle PPC systémy nějak špatně ošetřené?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Protože PPC systémy si právě pamatují, kde si trávil poslední dobou víc času a podle nich tě tedy to téma strašně zajímá a proto ti i na stránkách o rybaření, budou cpát reklamu na jiné téma, které tě podle PPC systému nejvíc zajímá, ta reklama tě jako by sleduje a je jedno kam vlezeš. Osobně si nemyslím, že je to dobře, ale podle některých článků co jsem přečetl se ukázalo, že ldyž lidem zobrazuješ reklamu delší dobu jak se postupně proklikávají internetem tak na ní nakonec klikneš, jestli je to pravda, to netuším, na mě to nefunguje, ale to je u lidí kteří do reklam trochu vidí asi normální. Na BFU to asi funguje.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ani na mě toto moc nefunguje, spíš naopak, přijde mi to otravné a nejen měl, ale i lidem co znám a v oblasti internetu se moc nepohybují ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
vyzkoušej adsense v menu poročilá nastavení/ Nastavení reklam založených na zájmech
Obrázek

georgejc píše:
Zdravím,
měl bych dotaz. Pokud si prohlížím stránky týkající se třeba rybaření, proč se mi zobrazuje reklama
na pojištění a ne na dané téma. Vím, že jsem podstatnou část času předtím strávil na webech o pojištění,
ale nemají to tyhle PPC systémy nějak špatně ošetřené?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Také, myslím, že někde v nápovědě najdeš jak upravit kod, aby systém pochopil, co má zobrazit za reklamu. Osobně právě z tohto důvodu PPC na stránkách nemám - člověk si nemůže zvolit jakou reklamu chce na stránkách mít, jestli jen textovou nebo jen bannerovou apod.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se