PPC

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Čím dál více se mi stává že u skliku zaznamenám kliky zdarma. Proč to?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Proč netuším, ale též se mi to již několikrát stalo, takže nejsi sám
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Taky se mi to už stalo ale viděl bych to spíš na delší dobu než se provoze přičte, možná nějaké schvalování či co, kouknu třeba ránu a vidím že přibylo 5 kliků, ale provize se postupně přičítá třeba až do 16:00, tak mi ten systém přijde trochu pomalej, nebo kdyby zobrazoval klik až po tom co bude schválená a připsaná provize, byl by asi klid.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
oplatí sa vôbec sklik používať ?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No jak se to vezme. Pokud nechce být člověk plátcem DPH, nic jiného ani nezbývá.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Marek L. píše:
oplatí sa vôbec sklik používať ?

Pokud nechceš být kvůli adsence plátcem dph tak určitě, jinak je adsence o něco lepší, otázka je na jak dlouho, protože sklik mi přijde, že se neustále zlepšuje a přibývá inzerentů. Já jsem třeba kvůli dph adsence zrušil a nahradil sklikem a nějak si nestěžuju, u mě dobrý.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
zisky sú porovnateľné s adsense ?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Marek L. píše:
zisky sú porovnateľné s adsense ?

No záleží na tématu webu, mám tam klik za 2 koruny, ale taky za 25 korun to je opravdu jak kde a jak kdy, ale pro mě osobně to není tak životně důležité, každopádně je milé když ráno hodíš oko na souhrn webů a pokaždé přiskočí někde dvacka, někde kilčo :-) Mě u menších webů stačí když si za měsíc na skliku vydělaj na doménu a za další na hosting, zbytek je bonus do kapsy :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak je pravda, že ta cena za klik je různá dle tématu a jeho konkurenčnosti. Ale též jsem měl klik i za 30 kč, ale též i za 0,2 Kč :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
freez píše:
Mě u menších webů stačí když si za měsíc na skliku vydělaj na doménu a za další na hosting, zbytek je bonus do kapsy :-)


Trochu mi uniká smysl takového podnikání!

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
LukasP píše:
freez píše:
Mě u menších webů stačí když si za měsíc na skliku vydělaj na doménu a za další na hosting, zbytek je bonus do kapsy :-)


Trochu mi uniká smysl takového podnikání!


No to bude asi tím, že já takto nepodnikám, podnikám úplně jinak a jinde, tohle je pro mě hlavně koníček u kterého relaxuji. Kdyby mě to mělo živit, bude to vypadat jinak a budu tam mít úplně jiné reklamní systémy.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
No mě to taky neživí ale rád bych, máte někdo návod?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak proxy a klikat a klikat :-) Než na to příjdou, tak by to chvilku fungovat mohlo :-)
Samozřejmě je to blbost a návod asi nikde nebude a neseženeš, jelikož to by pak nedělal nikdo nic (též by mi to nevadilo, se tím živit, ale bohužel)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
alijosha píše:
Tak proxy a klikat a klikat :-) Než na to příjdou, tak by to chvilku fungovat mohlo :-)
Samozřejmě je to blbost a návod asi nikde nebude a neseženeš, jelikož to by pak nedělal nikdo nic (též by mi to nevadilo, se tím živit, ale bohužel)

Osobně si myslím že by to i šlo a asi i s Sklikem, ale bude to o kvantitě. Budu li brát 50 denně jako průměr z jednoho bezúdržbového webu +\- sezonní výkyv směrem nahoru tak při 10 webech už je to zajímavější částka. Pokud budeme brát weby který budeš kvalitně a pravidelně plnit bavme se o reálných 100 až 150 korunách z Skliku každé ráno, to už při 10 webech (což se dá on - man zvládnout) dělá pěknou částku, pokud ti bude stačit průměrný plat v ČR.
No a nebo pak Adsence, ale dle mě bys musel mít weby v EN. Situaci by dle mého názoru hodně pomohlo kdyby konečně Sklik umožnil banerovku, to tam prostě chybí a inzerent volí Adsence.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak já jsem zastáncem názoru, že jde vždy vše a nic není nemožné, proto souhlasím s tím, co si napsal. Pokud se člověk bude snažit, dá se tím uživit. Chce to jen obětovat tomu nějaký čas (samo se nikdy nic neudělá) a práci odvádět kvalitní a poctivou. Úspěch se dostaví i když to nebude ze dne na den samozřejmě.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Kliky zdarma jsou u každého systému PPC. Je v zájmu Skliku aby bylo co nejvíce opravdových kliků, takže myslím že není třeba se ničeho obávat.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se