PPC

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Už jsem to nakousl v jiném tématu, ale tam to nevidí každý kdo s tím má třeba zkušenosti.

- Včera v skliku 22 prokliků!!
- Dle GA 1 !!! návštěva z Skliku
- Celkem včera na web přišli pouze 3 lidé dle GA!!!
- Dle statistik přímo na hostingu přišlo na web včera 8 lidí (včetně opakovaných návštěv)!!!

- Dnes tu mám podobné statistiky... 20 prokliků, 1 návštěva...

Taky máte podobný statistiky? Co s tím dělat? Mohu někam napsat, něco zkontrolovat či jinak přenastavit?

Už si pár dní lámu hlavu s tím, že mi nejdou nastavit kampaně na affil stránky, kde by byli nějaké konverze i třeba, aby to bylo ztrátové ze začátku, ale pro testování alespoň to, ale pokud tam z 22ti prokliků denně nakonec dojdou jen 1-2 lidé tak se nedivím, že to žádné konverze nakonec nemá!

Napadá mě:

- Nefunguje stránka? Tzn. že lidé dříve zavřou okno než na stránku vůbec dorazí?
- Chyba na skliku?
- Chyba u mě?

Případně do PM vám mohu poslat URL webu pro který mám kampaně nastaveny, pokud by mi někdo chtěl pomoci.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Opravdu divné, pošli mi url do MP podívám se, mě to sedí jak prdel na hrnec, viz příloha.

kampan.jpg
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Já osobně bych se přikláněl k chybě č.1 - lidi to zavřou, než se jim web otevře... Není to tak nepravděpodobné, pokud hodstuješ kdo ví kde... I statistika komplet návštěv by tomu tak nějak odpovídala... Druhá možnost je nastavení analytics - buď koukáš blbě (zaplý nějaký filtr), nebo máš celkově špatně nastavené analytics...

Osobně bych u seznamu chybu neviděl, i když je u seznamu všechno možné!

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
U mě to bohužel vypadá takto:

Obrázek

Zkusím ještě asi změnit hosting.

Přílohy

screen-sklik.jpg

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
ja Sklik již dlouhou dobu nevyužívám. připadá mi, že na odkazy klika hodně konkurence ... u mě osobně - vyhozené peníze. vydělávám halvně přes fulltext

ale celkem bych tomu i věřil...měl jsem obyčejné statistiky z navrcholu.cz a taky mi nesouhlasily.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
ja Sklik již dlouhou dobu nevyužívám. připadá mi, že na odkazy klika hodně konkurence ... u mě osobně - vyhozené peníze. vydělávám halvně přes fulltext

ale celkem bych tomu i věřil...měl jsem obyčejné statistiky z navrcholu.cz a taky mi nesouhlasily.


Na fulltext se zaměřují též primárně, ale hledám další zdroj kvalitního trafficu, abych pokryl riziko u některých webů, protože v současné době to je u mých cca 95% fulltext, 5% odkazující stránky. Seznam se zblázní a co potom.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Hmmm, zajímavé, co když byl proklik z jedné IP a dělal jej jeden a ten stejný člověk? Jak by to vypadalo v tomto případě? Jen tak uvažuji nahlas. Google totiž teď bude předělávat Analytics a nevím, zda to náhodou nebude už mít nějaký vliv. Na toto téma bylo poslední dobou napsáno poměrně hodně článků. Super je tento: http://blog.medio.cz/google-analytics-znovu-a-lepe

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Lany píše:
Hmmm, zajímavé, co když byl proklik z jedné IP a dělal jej jeden a ten stejný člověk? Jak by to vypadalo v tomto případě? Jen tak uvažuji nahlas. Google totiž teď bude předělávat Analytics a nevím, zda to náhodou nebude už mít nějaký vliv. Na toto téma bylo poslední dobou napsáno poměrně hodně článků. Super je tento: http://blog.medio.cz/google-analytics-znovu-a-lepe


Možný to je, bohužel statistiky nesedí téměř každý den a i u jiné kampaně. Takže na vyklikání to nevidím. Navíc mi úplně jiné statistiky ukazuje i přímo webhosting.. Reálně 22 lidí, webhosting 8 a GA jen 3.

Zkusil jsem web přesunout na nový hosting k Wedosu, dříve jel na Endora. Uvidím po pár proklicích až budu mít vzorek... Jinak mě nic nenapadá!

-- 26.11.2012 10:22 --

Vyzkoušel jsem změnit hosting. Během dneškě dle statistik Sklik.cz 6 prokliků, dle statistik GA pouze 1 návštěva z sklik.cz!!! Jsem tam kde jsem byl :-/

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se