PPC

Adult
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 59
Registrace: 26.03.2012
Ahoj, takže založil jsem toto téma, aby jsme se zde mohli podělit o vaše nejlepší výdělky pomocí PPC nebo zajímavé události.

Třeba mě se stalo dávno, že jsem zakládal svůj druhý adult web, na který jsem ihned nasadil etarget, bylo tam něco přes 300 videii první den... Na druhý den se dívám na etarget a doslova čumím s otevřenou hubou... Výdělek webu byl 103,50,- Kč Díval jsem se na to, mačkal F5 a opravdu... Na druhý den se výdělky snížily na 8,- kč... Nevím co to bylo, ale zážitek to byl dobrý.

A co vaše zážitky a top výdělky ?

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Ja mávam podobnú skúsenosť s AdSense. Založím web, pridám články. Po cca týždni pridám plochy AdSense, behom hodiny až dvoch je prvý klik a vždy za niekoľko Eur. Ale možno je to tým, že mám špecifické MFA, ako je energetika, strechy, zateplovanie a všetko, čo súvisí s inžinierstvom a elektronikou. Tam sú ceny pomerne vysoké, lebo z jedného dealu majú maržu až 100%.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No tak jeden webu mě každoročně podle GA jeden nebo dva dny navštíví tolik lidí jak normálně za celej měsíc, jinde se nic takovýho neděje, asi je každoročně nejaká reportáž v TV a pak to lidi hledaj nebo nevim :)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
IDP mě teď vyskočila návštěvnost při Noci kostelů. Ne že by mi to k něčemu bylo, ale lidé hledali informace.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Turek: no mě se to děje někdy v srpnu a nejvíc návštěvníků je z vyhledávačů na klíčová slova z kterých jde normálně tak 1/10 uživatelů a to jsem na prvních pozicích uvidím jestli se to bude opakovat i letos bylo to takhle už 3x :)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

abvireal
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 38
Registrace: 09.02.2012
Google adsense - za den cca 60€ :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se