PPC

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Zdravím,

už nějakou dobu se zabývám tzv. ppc arbitráží. Poslední dobou se zvýšila míra konverze na nějakých 110 % (ze 100 návštěvníků mám 110 kliků na Sklik reklamu) - nějací uživatelé se vrátí a kliknou na jinou reklamu.

Chci se zeptat, zda s tím nemůže být nějaký problém ? Bojím se, aby nedošlo k zablokování účtu kvůli podezření z podvodu - umělé kliky.

Jen dodám, že se jedná o zcela legitimní (zakoupené) návštěvníky webu. Nikde ani nikoho ke kliku nenabádám. Jen se mi podařilo umístit reklamu takovým způsobem, že člověk prostě klikne.
Nějaká čísla:
Procento nových návštěv: 77,91 %
Počet stránek na návštěvu: 2,31
Prům. doba trvání návštěvy: 00:02:03

Nerad bych přišel o Sklik účet, no :)
Za případné informace, či odpovědi předem děkuji.

S pozdravem
Kaktusak

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
1) Konzultuj to s Sklikem
2) Neni arbitraz zakazana?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Osobně vím, že je zakázáno přímo vkládat affil odkaz to ppc kampaně (affiliate arbitráž). Ale když například zakoupím u Etargetu klik za 2 koruny, který směřuje na mé stránky, kde je nasazena Sklik reklama, tak snad žádná pravidla neporušuji, ne? Zkusím jim napsat a uvidím, no.
A vím, že někteří stejný systém aplikují i u adsense (sklik to adsense). Stačí do Seznamu zadat například "idos" a v reklamách vyjede odkaz na "Půjčky pro dlužníky".

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak ono inzerovat svůj web, kde máš nasazenu reklamu Sklik to můžeš, to není nic proti ničemu, ale 110%, no dávám ti tak dva, maximálně tři dny, pak se někdo podívá proč je to tolik, no a jestli usoudí, že si něco porušil, to je většinou ve hvězdách.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Oka, díky moc všem za reakce. Kdybyste náhodou měli na prodej nějakej "shit" cz traffic, tak se ozvěte :) Alespoň tím na oko snížím míru konverze.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
Tak ten web strč do websurfu, tim "zvysis" navstevnost a nebude to tak podezrely.. :) tedy to jenom v tom pripade ze ty lidi ke klikani opravdu nenabadas, potom ti ten ucet zrusej tak jako tak.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Pokud vím, tak Sklik i Adsense podobné stračky jako je websurfu nemají rádi a jen tím uspíší blokaci :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Na Websurf bacha. Opravdu se vyhni jeho využití, za jeho použití se uděluje ban a to nekompromisně a rychle. Tak ať pak nejsi překvapen.

Jeho použitím ovlivňuješ statistiky svého webu a tím klameš inzerenty systému...

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Websurf mne samozřejmě napadlo jako první. Trochu jsem hledal a zjistil jsem, že to vážně není nejlepší řešení. Kašlu na to. Nedopouštím se ničeho "nelegálního" a pravidla systému též neporušuji. V případě blokace účtu už mám sestavenou kompletní analýzu z Analytics, kde mohu dokázat, že se jedná o zcela legitimní návštěvníky :D Trochu si ještě pohraji s umístěním reklamy, abych mohl být naprosto v klidu. Každopádně děkuji za reakce.

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Tak pro úplnost oznamuji, že provize byly bez problému schváleny :)

Heroik
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 15.10.2012
Clicker109 píše:
Tak ten web strč do websurfu, tim "zvysis" navstevnost a nebude to tak podezrely.. :) tedy to jenom v tom pripade ze ty lidi ke klikani opravdu nenabadas, potom ti ten ucet zrusej tak jako tak.

:DDD

Jestli je něco u skliku zakázaného tak je to 100% websurf. Tomu se říká rada na "zlato"
Chcete být vidět? Chcete změnit své podnikání? Obraťte se na mně. Dělám věci jinak.
 Tichá občanská válka v Rusku

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se