Představ se

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Dobrý den,

tak bych se Vám asi měl také představit. Dnešním dnem jsem se stal moderátorem a rozhodl jsem se první příspěvek věnovat mému představení. Jmenuji se Jiří Rostecký, vystupuji pod přezdívkou (Mr.) Atsor. Na internetu dělám různé webové stránky, hlavně magazín o počítačích Objevit.cz, o podnikání MladýPodnikatel.cz a diskuzní fórum RostWorld.cz. Podnikám na základě živnostenského listu.

Co bych ještě řekl. Mezi mé koníčky patří hokej, Dr. House a hudba (hlavně Michael Jackson) rád se zabývám lidskou psychologií a lidem pomáhám, radím. I proto navštěvuji diskuzní fóra a snažím se vypomáhat. Studuji střední veřejnoprávní školu, kde mě nejvíce baví právo, kde zatím mám samé jedničky, tak snad mi to vydrží.

Klidně se můžete ptát a já doufám, že Vám coby moderátor pomohu :)

S pozdravem,
Mr. Aty

Michal Król
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 19.02.2011
Taky tě zdravím, doufám že ti to s RW výjde :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Michal Król píše:
Taky tě zdravím, doufám že ti to s RW výjde :)

Děkuji, doufám, že tě na něm neuvidím...

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Je možné že jsou tu tak staré příspěvky které jsem neotevřel?

Vítej

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Možné je všechno. :) Díky, i když jsem tu dýl. První příspěvek jsem zaktualizoval.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
prevádzkuješ aj iné weby okrem tých čo si spomenul?

Btw, vitaj :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No hlavně když ti Jirko nemusejí redaktoři říkat lorde Vadere :-D to by už snad tím impériem mohlo zavánět :-) mě osobně se nejvíc líbí irozhovor.cz a jednou na tom webu očekávám opravdu hvězdné rozhovory. (teď jsem chtěl napsat, například se mnou) :-D Rád si čtu rozhovory s lidmi tak nějak napříč všemi spektry oborů, dobrý rozhovor ať je s kým je si přečtu vždycky.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nene, tykám si se všema :D

S iRozhovorem nevím. Nevím, co z něj vlastně udělat. Mám na něm publikovat jen části rozhovorů na ostatních webech? Nebo RSS vybraných webů? Nevím. Dělat rozhovory jen na tom webu je zatím nejtěžší...

Linkbuilder
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 26
Registrace: 10.11.2011
Vitaj

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jiří Rostecký píše:
Nene, tykám si se všema :D

S iRozhovorem nevím. Nevím, co z něj vlastně udělat. Mám na něm publikovat jen části rozhovorů na ostatních webech? Nebo RSS vybraných webů? Nevím. Dělat rozhovory jen na tom webu je zatím nejtěžší...


No já bych tam klidně publikoval úvodníky rozhovorů i z ostatních webů pokud bude na iRozhovoru úvodník na rozhovor umístění na Objevit je to OK kouknu o kom zhruba je a pokud mám zájem klikám a čtu na na Objevit.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se