Představ se

p01nt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 12.02.2012
Zdravím, jmenuji se Denis Pecha, přátelé mi často přezdívají p01nt. Určitě v Vás všech co toto čtete, panuje určitá otázka. Kdo jsem a co umím ? Tak moje jméno jste již dozvěděli, dále Vám mohu prozradit, že jsem studentem 3 ročníku obchodní akademie a velice intenzivně se věnuji grafice a marketingu. S tím souvisí můj projekt na kterém pracuji, mohu jen něco málo prozradit. Jedná se o herní sociální síť, myšlenka na tuto vizi zaměření projektu mi bleskla v hlavě již před dvouma rokama ale šlo o takový lehčí podnět vymyslet něco co tu ještě v Česko- Slovensku není, momentálně jsem na 70% vytížený tímto projektem, protože za poslední rok jsem vynaložil usilí aby můj sen respektivě myšlenka přešla do nějaké podoby, ztrávené dny a noci nad inovací a mapování konkurence stála za to a dala život již brzy spuštěnému projektu. Mojí hlavní myšlenkou bylo, dát hráči jeho herní "face" stránku, kterou bude navštěvovat a podílet se na samostatném rozvoji projektu. Není, nebylo a ani nebude mým cílem z tohoto projektu udělat jen čistý bussines a dostat z uživatele nejlépe i jeho kůži. Ale vše je tak trošičku předběžné, jsem docela nervózní, protože moje 2 letá vize bude přecházet do reality z čehoš mám obavu a zároveň radost. Jinak mimo moje představení, pokud by někdo měl zájem stát se členem developers teamu a podílet se na rozvoji a má své kvality a nebojí se prosadit svůj názor ať už je jakýkoliv tak má u mě dveře otevřené.
Smrt jednoho je tragédie, smrt tisíců je statistika. Stalin Josif Vissarionovič

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Zdravím tě.

Na úvod si nemůžu odpustit rýpnutí
přátelé mi často přezdívají p01nt

To ti říkají pé nula jedna en té? Tak jak je to napsané to zní divně. Myslím, že point by bylo lepší

Co konkrétně za lidi hledáš do svého týmu? Můžeš specifikovat fci a předpokládané znalosti/dovednosti?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Já bych už do herního průmyslu nešel. Co se týče herní sítě, tak tu máme Origin od EA a přestože je propagován, tak není moc úspěšným.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No doufám, že ta hra nebude psaná v češtině, kterou ty tady prezentuješ :) Jinak tě to vítám.

p01nt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 12.02.2012
Díky za Vaše milé přivítání :). Za tu numeriku v té přezdívce se omlouvám, jsem již zvyklý to tak psát. Do teamu hledám například manažery, redaktory a celkově i ostatní developery co se týče provozu projektu jako celku, samozřejmě sponzorům se také nebráním. Jinak Origin od EA je docela hezký ale EA se stímto programem nezaměřuje na CZ/SK hráče, přičemž já ano.

Volné posty najedete zde http://webdeal.cz/volna-diskuze/nabor-developers-tymu-t1939.html
Smrt jednoho je tragédie, smrt tisíců je statistika. Stalin Josif Vissarionovič

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Také tě tu vítám mezi námi a ať se ti tu líbí a rád se na Webdeal vracíš třeba tak, jako já :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

p01nt
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 12.02.2012
alijosha píše:
Také tě tu vítám mezi námi a ať se ti tu líbí a rád se na Webdeal vracíš třeba tak, jako já :-)


Děkuji ti.
Smrt jednoho je tragédie, smrt tisíců je statistika. Stalin Josif Vissarionovič

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj, taky tě zdravím.
Můj malý tip. Trošku si ten příspěvek pouprav, myslím tím odstavce, píšeš totiž že se věnuješ grafice, tak zaujmi i tím že nenapíšeš jen jeden velký odstavec, který se špatně čte. (ber to jako radu, nic za tím nehledej)

baddream
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 16.02.2013
Vítej. Jako člověk, který se živil v oboru počítačových her skoro tři roky, jsem dost skeptický k tvému projektu. Nechci ti brát iluze, protože někdo řekl, že štěstí přeje odvážným, přesto jakýkoliv projekt tohoto typu považuji za ztrátu času.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj, vítej zde... :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se