Představ se

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj,
nedalo mi to a přihlásil jsem se i zde. Je to třetí fórům kde se hlásím a doufám že na dlouhou dobu poslední. Ty předešlé dvě tak nějak umřely Werb Webfair. Tak doufám že nejsem já co nosí tu smůlu. Jinak jmenuji se Kamil Staš, jsem ročník 1980 a na internetu se pohybuji již řadu let, stále snímo podnikání a stále jen o tom mluvím místo abych konal. To možná má na svědomí to že jsem zaměstnán v práci s kterou jsem spokojen a nějak mě to nenutí hledat další příjmy. Ale to se teď pokouším změnit. Zatím jen připravuji stránky a jednoho dne vyřídim živnostenský list a spustím to.
Mám spíš tendenci dělat weby které přinášejí nějaký užitečný obsah, alespoň z mého pohledu.

Bloguji http://www.mojeokoli.cz
Fotím http://www.flickr.com/photos/kamilstas/
Dále rád běhám, mám rád čaje, kopce, památky, jsem patriot.
Asi nejsem geek, neřeším zdali můj mobil umí toto lépe či ne, zkrátka technologie užívám.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak vítám tě zde na fóru jménem administrátorů a také všech ostatních uživatelů. My doufáme, že neskončíme tak, jako Werb nebo Webfair. Jinak přeji mnoho štěstí a úspěchu v budoucím podnikání a nejdůležitější je nebát se začít! Klidně začít nějakým jednoduchým melouchem, který vydělá pár korun, ale naučit se základy podnikání a fungování obchodu a pak přejít klidně na něco většího. Ale ty vy jistě víte :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Dík za uvítaní a i vám adminům přeji aby to tu žilo. S tím kdy začít je to těžší z pohledu, nikde se moc dobře nedovíš při jakém objemu návštěvnosti se to už oplatí. Mám několik stránek a říkam jak to pěkně "roste" a pak se dovíš že někdo má stránky s x násobnou návštěvností než ty v celém portfoliu. Teď samozřejmě nemyslím medialní společnosti či velké portály. Na druhou stranu se uklidňuji že není návštěvnost jako návštěvnost a pomalu si tvořím to své.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak ono vždycky najdeš lidi, kteří jsou úspěšnější nebo lepší v tom, v čem ty si myslíš, že jsi nejlepší. Důležité je nezabalit to jen proto, že někdo je na tom líp. Musíš se postupně vypracovat :) A pokud se tomu opravdu budeš věnovat, jistě se ti to podaří :) Klidně se můžeš obracet i zde na forum a psát sem své pokroky, problémy, tipy, triky, prosby o rady ... určitě se ti pokusíme pomoct a budeme rádi, pokud se pochlubíš svými dovednostmi a úspěchy :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Tak to já nijak nezávidím z toho jsem už doufám vyrostl a doufám že to z mého příspěvku tak nevyznělo, což bych nerad. Jen nevím stále u sebe kdy to spustit. Ale hlavní je že mě teď baví něco dělat. V návštěvnosti vidím tak nějak stařičkou hru Transport Tycoon, kdy člověk rozvíjel města, z počátku to město roste pomalu ale roste a to je na tom hodně zajímavé.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Vitaj na webdeale : ) taktiež prajem veľa úspechov a hlavne pevnú vôlu a dostatok odhodlania nakopať konkurencí prdel (v dobrom slova zmysle) :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Vítej, doufám, že si fórum oblíbíš stejně tak jako my :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Vítám tě tu a doufám že se ti tu bude líbit tak jako ostatním členům fóra. Na oplátku ti mohu slíbit, že se budeme snažit přícházet s novými funkcemi a službami. :)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vítej na jednom z nejlepších fór v ČR a nejspíš i Sk :-) A myslím si, že ani tvůj přestup sem nezpůsobí konec webdealu, jelikož tady se pořád něco děje narozdíl od již zmíněné konkurence.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Taky tě tu vítám a koukám zase mezi námi jeden travel webař :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Vitaj na webdeale :) Určite neočakávaj, že webdeal dopadne ako webfair či werb, hlavne kvôli komunite ktorá tu okolo webdealu je :)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Dva dotazy
v čem jsi generoval trasu http://www.mojeokoli.cz/obr/obr/lysacup.jpg ? Jestli to teda trasa je není to moc dobře čitelné.
Nechystáš se na Krakonošovu stovku?

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Je to generováno v Endomondu, použivám ho na svém mobilu http://www.mojeokoli.cz/index.php?a=185 Ale můžou ho užívat i GPS hodinky atd... Možná není nejlepší, ale mě sedí, mám mnoho přátel je to taková socialní síť pro sportovce :) Jinak ta trasa vypadala takto http://www.endomondo.com/workouts/ogqkF-nuQHI Účastniš se podobných akcí taky?

A jaké dalkové závody půjdu to ještě uvidím, má priorita je Sedum beskydských vrcholů a zbytek podle času a připravenosti, takže možná i tu Krakonošovu stovku. Uvidím. Na běhu či pochodech se mi líbí volnost, že nemusím nic pravidelně, takže to zatím neřeším kde půjdu.

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
podobných ano. jen ne běh, ale chůze.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Super, tak to můžem někdy popovídat v realu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se