Užitečné programy a aplikace

Slater
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 14.04.2012
Zdravím,
mám Iphone a pro dlouhodobé poznámky používám jejich základní program propojený s Gmailem kvůli záloze, ale to jsou poznámky na které se podívám jednou za půl roku.
Moje situace je taková, že používámm 2 "kanceláře" tudíž 2 PC a občas jsem i mimo a potřebuji si něco zapsat do telefonu.
S velkou slávou jsem si nainstaloval Google Keep a propojil, nadšení opadlo a po nějakém čase používání jsem zjistil, že tato aplikace je fajn pro seznam na nákup, ale jinak mi nevyhovuje.
Potřeboval bych více rozlišit poznámky dle toho, čeho se týkají - Eshop, prodejna, objednat, zavolat někomu apod. tudíž bych si představoval nějaké složky.
A také nějaké upozornění pro úkoly - zazvonění v nastavený čas nebo pípnutí a info na zamčené obrazovce, často se mi stává, že si něco zapíšu, ale všimnu si toho až později.
Nepotřebuji tuto aplikaci pro PC, neustále telefonuju a mám telefon stále u sebe a je to pro mě nejrychlejší se podívat do telefonu.

V APP storu je aplikací mnoho, něco jsem už prošel, ale nic mě zatím neuchvátilo.

Máte někdo zkušenost s podobnou aplikací?
Děkuji

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Pouzivam kombinaci mailu, kam posilam ukoly s ty se presmeruji do Trello. Na rychle veci pouzivam Google kalendar a jako nastavbu (lepe se mi v nem cte) Readle Calendar.

Slater
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 14.04.2012
Přiznám se, že nerozumím posíláním mailu do úkolů.
Na googlu úkoly jsou, ale nikdy jsem je nepoužil. Mám to chápat tak, že si pošlete email na svou "úkolovou" schránku a ten se zapíše do úkolů a synchronizuje s Trello?
Nebo vytvoříte úkol na gmailu a ten se synchronizuje?
Děkuji

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Dlouhou dobu jsem používal ColorNote (pod android) který byl perfektní ale neuměl automaticky synchronizovat, a tak jsem začal zkoušet Google Keep který má "divné" rozhraní, ale jinak funguje spolehlivě. Takže možná tomu chce přijít jen na chut :-) Jinak toto všechno jsou jednoduché apky, těk musí existovat i pod jablíčko mraky ne?
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Slater
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 14.04.2012
Jasně, většina jich je i pod jabko. I Google Keep na něm mám. Ale příjde mi až moc jednoduchý :-)

Právě, že toho je mnoho tak se ptám spíš na zkušenosti ostatních.

Michal Kubíček
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 240
Registrace: 27.09.2011
Slater píše:
Přiznám se, že nerozumím posíláním mailu do úkolů.
Na googlu úkoly jsou, ale nikdy jsem je nepoužil. Mám to chápat tak, že si pošlete email na svou "úkolovou" schránku a ten se zapíše do úkolů a synchronizuje s Trello?
Nebo vytvoříte úkol na gmailu a ten se synchronizuje?
Děkuji


Presne tak, mam schranku treba mujmail+ukol@gmail.com, ktera me pravidlo, ze kdyz je tam to +ukol (mj. do gmailu lze pridat za plusko cokoli a stale to dorazi do vasi schranky), preposle se to na mailovou schranku nastenky, kterou mi prideli trello (najdes v prave casti v nasteveni nastenky).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se