Redakční systémy

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Který systém pro tvorbu diskuzního fóra využíváte?

Napadají mě například phpBB3, vBulletin, miniBB, ale existuje jich opravdu mnoho. :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jednoznačně phpBB, mám za sebou i SMF.
U phpBB jsem začal u dvojky a teď se specializuji jenom na trojku.

Co jsem četl, tak podle porovnávání nejlepší kód IPboard, poté phpBB poté dlouho, dlouho nic a pak až třeba vB. vB také není špatný systém, třeba design má lepší, přirozenější.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Free: phpBB & SMF
Licen.: vB

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Jedine phpBB ;). Venoval som mu už celkom veľa času, viem vlastne o phpBB čokoľvek, a iné systémy ani nepotrebujem poznať. Mal som taký pokus naučiť sa aj s SMF, no to nemám rád už ani len z toho užívateľského hľadiska, nie to ešte študovať kód. Iné systémy nepotrebujem poznať - nemám potrebu si platiť len za to, aby som spoznal nejaký kód (ktorý je ešte vraj podľa štúdii veľmi škaredý a neprehľadný). pre mňa proste phpBB rulez! :D

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Co z těch méně známějších, ale podle mě kvalitních - Vanilla forum?

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Vanilla som skúšal. Neviem už prečo, ale niečo mi tam nesedelo. Buď inštalácia, nejaké chýbajúce dôležité možnosti, alebo niečo také. Určite mi tam niečo chýbalo. Bolo to v čase, kedy som s phpBB mal "krízu" a hľadal som iné systémy fór. Skúsil som SMF (strašná administrácia!) a Vanilla. Ale fakt, že už neviem, čo mi tam nesedelo. Chcelo by to vyskúšať najnovšiu verziu...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Drago píše:
Zkoušel někdo BBpress (http://bbpress.org/) od tvůrců WP?

Já, bude tomu snad 3/4 roku. Popravdě mě to neoslovilo. Přišlo mi to zbytečně zmatečné a trochu nedotažené...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se