Redakční systémy

Máte zájem o češtinu pro FreeGlobes?
60%
40%
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 5
berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Ahoj, chci se vás zeptat, zda máte pořád zájem o češtinu pro FreeGlobes (RS pro tvorbu katalogů).

Před půl rokem jsem během pár dní vytvořil (http://www.efacebook.cz/clanky/cestina-pro-freeglobes), jenže se jedná spíše o pracovní verzi...

Nyní delší dobu připravuji verzi 2.0, ve které by měly být dopřeložený všechny texty, opraveny překlepy a nahrazeny nevhodné překlady. Tak mě ale napadlo, zda o ni ještě někdo vůbec bude mít zájem. Proto zakládám tuto anketu > pokud bude do dvou týdnů více kladných odpovědí, do překladu se pustím pořádně a češtinu poté zveřejním. Takže prosím hlasujte. Děkuji

Laky
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 31
Registrace: 30.12.2010
Určitě, takto si to každý přeloží ,na půl´. Za mě určitě zájem je. Jenom se zeptám, jde čeština aplikovat již do spuštěných katalogů, nepřinese to případné nečekané problémy?

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Laky píše:
Určitě, takto si to každý přeloží ,na půl´. Za mě určitě zájem je. Jenom se zeptám, jde čeština aplikovat již do spuštěných katalogů, nepřinese to případné nečekané problémy?


díky za reakci

problém by nastat neměl, pokud máte katalog nainstalován s kódováním UTF-8 (soubory i DB)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
aj keby nastal dá sa to opraviť stačí prehodiť pár údajov v DB na správne kódovanie.

Bartolomej
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 74
Registrace: 27.11.2010
Sice katalogy nedělám, ale lepší když to bude existovat a v případě potřeby stáhnu než bych si to měl dělat sám. A byl bych ochotný i přehlédnout nějaký odkaz pro autora.

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Bartolomej píše:
Sice katalogy nedělám, ale lepší když to bude existovat a v případě potřeby stáhnu než bych si to měl dělat sám. A byl bych ochotný i přehlédnout nějaký odkaz pro autora.


díky za reakci

zpětný odkaz neplánuji přidat natvrdo:)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Rozhodně by zájem byl. Tenkrát jsem jí sháněl a nesehnal, tak jsem to dělal sám a to bylo něco. Kdyby se našel někdo, kdo by si dal tu práci, přeložil a opravil ten systém, bylo by to skvělé. :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dle voleb v anketě - ona existuje ještě nějaká jiná čeština nebo jsi tím myslel home-made češtinu?

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Otakar Pěnkava píše:
Dle voleb v anketě - ona existuje ještě nějaká jiná čeština nebo jsi tím myslel home-made češtinu?


ano, ještě existuje čeština od Live tradingu za 500,- - nebo alespoň bývala, teď to nesleduji

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Češtinu do freeglobes si môžete stiahnuť:(dole v článku) http://93ml.com/cestina-pre-freeglobes. Keď tak mám aj nejaké preložené šablóny, nie úplne ale základné veci sú, ak by bol záujem môžem nejaké nahodiť na hosting.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se