Rozhovory

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jako první jsme pro vás připravili rozhovor se známou internetovou celebritou, bloggerem a zakladatelem firmy Banan s.r.o - panem magistrem Radovanem Kalužou!

Pokud se tohoto bezpochyby známého a zkušeného člověka chcete na něco zeptat, můžete tak učinit zde, v tomto tématu. Svůj dotaz vložte jako odpověď do tohoto tématu a pak už stačí jen čekat, až pan Kaluža dostane Vaši otázku přímo na stůl.

Přispíváním do tohoto tématu se zavazujete k dodržování obecných pravidel systému WebDeal a také pravidel pro tuto diskuzi!

Tak do toho! Ptejte se :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jak vidím, tak zde dosud na pana Kalužu neobjevila ani jedna otázky. Takže uživatelé - máme sami vymyslet nějaké otázky a vyzpovídat pana Kalužu nebo nemáte zájem celkově o rozhovor s Radovanem?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Za sebe mohu říct, že rozhovor s tímto člověkem mě moc netáhne. A raději bych rozhovor s někým jiným (normálním) :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
alijosha píše:
Za sebe mohu říct, že rozhovor s tímto člověkem mě moc netáhne. A raději bych rozhovor s někým jiným (normálním) :-)


v čom je podľa tebe (ne)normálny ?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vadí mi na něm to, jak se prezentuje. Když to napíšu jinak, je to pro mě prostě blb a nic jiného. Obrázek si o něm může udělat každý na jeho blogu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se