Rozhovory

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Při volbě osoby pro první rozhovor jsme nešáhli zrovna nejlépe, tedy to alespoň usuzujeme z vašeho (ne)zájmu.
Nicméně rádi bychom to napravili a včera jsme spustili možnost navrhování osob, firem, kterých byste se chtěli na něco zeptat. Pár z vás navrhlo firmu WEDOS Internet, a.s.. Tak jsme vám to zařídili.

Uzávěrka navrhování otázek: Neděle 20:00 (18.9.2011)

Pod tento příspěvek můžete navrhovat otázky a my se pak na ně zeptáme vedení firmy WEDOS Internet, a.s. (přesněji jejího zakladatele Josefa Grilla).

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
- Jáký byl nejšílenější požadavek na technickou podporu?
- Většina hosterů má nějakou specialitu, kterou nemá žádný jiný. Co má wedos?
- Neplánují dát před online kameru autíčko na dálkové ovládání, které by se dalo ovládat online pomocí internetového rozhraní? :)

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Kolika větším hackerským útokům jíž museli čelit?

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Mě by zajímalo, jestli jsou při svojí cenové strategii už ziskoví nebo je Wedos pořád ještě dotovaný z nějakého vstupního kapitálu

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já bych chtěl vědět, jestli Wedos do budoucna plánuje nějakou bombu. Myslím tím něco fakt velkého - nějakou akci pro zákazníky třeba
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
akcie poskytujú stále, mňa by zaujímalo či v budúcnosti dôjde k zvýšeniu cien jednotlivých tarifov.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Jaký byl důvod investovat peníze do datacentra & poskytování webhostingových služeb, je jasné že je to dotované z jiných projektů ale jakou návratnost mají na celý projekt Wedos?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Je jasné, že nehodlají pokrýt jen ČR, ale míří výš. Proto by mohla být otázka, do kolika států hodlají expandovat?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Mńa by celkom zaujímalo, aký podiel z celkového počtu zákazníkov tvoria Slováci :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Teď se hodně diskutuje o kazuze Savany. Kdy na základě dopisu úředníků zrušili velice rychle recesistický web. http://www.lupa.cz/zpravicky/brnensky-m ... -zit-brno/ zajímalo by mě jak by postupoval Wedos.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ešte ma napadla jedna otázka. Na jednom konkurenčnom fóre som zahliadol domnienky, že celá táto cenová politika je len kvôli tomu, aby nahnali čo najviac zákazníkov a potom to mohli predať. Takže by ma zaujímalo, či sa to chystá WEDOS v budúcnosti predať alebo nie.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsme v 20:00 překročili deadline, nicméně dám ještě některým čas zapřemýšlet na co by se chtěli zeptat a zítra jim to pošlu.

Pro inspiraci, sám přidám otázky:
Po Forpsi, proč jste znovu šli do hostingů?
Co nového chystáte do konce roku?

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Ještě bych chtěl vědět, zdali nechtějí založit jen tak ze srandy databázi nevtipnějších a nejzajímavějších dotazů na technickou podporu, ať je čemu se zasmát :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
No a mňa ešte napadlo, keď majú ten neobmedzený hosting, že koľko najviac GB umiestnil na tento hosting najnáročnejší klient...

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se