Rozhovory

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes dorazily odpovědi na otázky, které jste kladli PlaCle. Tady jsou:

1) Neuvažuješ o tom, že by si na Placla zveřejnil krátký článek na téma "Jak by měl vypadat správný PR článek"?
Zajímavý nápad, asi zkusím sepsat nějaký ty hlavní zásady. Ale nechci, aby to lidé brali jako dogma, pravidla jsou v tomto směru dosti volná. Každý inzerent má jiné nároky, protože sleduje jiné cíle. Někdo chce odkazy, někdo chce aby lidé našli články o jejich výrobku v SERPu a někdo hledá recenze.

2) Akou formou by ste chceli prilákať nových inzerentov / publisherov ?
Nové inzerenty lákáme telemarketingem a nově chystáme i písemné pozvánky. Nyní je telemarketing utlumený, protože v další vlně ho chceme vylepšit a zapojit do něj i direct mail.

3) Na Dragově blogu jsem četl o blízkém expandování do Francie, jak na tom jste?
Ano, na tom se již pracuje. Když to půjde dobře, tak do konce roku to bude frčet.

4) Jak hodnotíte nedávné spuštění konkurence PostGenius?
Nijak, nepovažuji je za konkurenci.

5) Chystáte nějaké zásadní změny?
V blízké době dostanou i blogeři aktualizovanou ajaxovou verzi pro rychlejší práci s rozhraním. Jinak větší změny nejsou chystané, služba funguje stabilně a tak nemá smysl aktuálně něco měnit. Inzerenti i blogeři mají fungování již dobře "zajeté", tak nemá smysl jim házet klacky pod nohy neustálými změnami.

6) Myslíte, že přijde na CZ / SK web nějaký projekt, který by Vás mohl ohrozit?
Ano, je to možné. Internet se furt vyvíjí a třeba přijde někdo s lepší službou. Třeba nikdo nebude chtít časem žádné články.

---------
Web: PlaCla.cz
Twitter: @Placla

peto
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 28.11.2010
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Je to zajímavá možnost, ptát se takto lidí a ty jim otázky pošleš. Líbí se mi to, dobrý nápad. Ale jedna věc je dost nedotažená. Kdo v tomto rozhovoru odpovídal? Koho jsme se vlastně ptali? Odpovídal majitel, jeho sekretářka, tisková mluvčí? Mohl si to být i ty. Hodilo by se uvést autora těch odpovědí, protože takto je pro mě rozhovor nezajímavý :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jiří Rostecký píše:
Je to zajímavá možnost, ptát se takto lidí a ty jim otázky pošleš. Líbí se mi to, dobrý nápad. Ale jedna věc je dost nedotažená. Kdo v tomto rozhovoru odpovídal? Koho jsme se vlastně ptali? Odpovídal majitel, jeho sekretářka, tisková mluvčí? Mohl si to být i ty. Hodilo by se uvést autora těch odpovědí, protože takto je pro mě rozhovor nezajímavý :)


Samotného mě to zodpovědět opravdu nenapadlo. Vždy to zpovídal buď zakladatel firmy pokud to byla firma, takže mi nepřišlo, že tam něco chybí.
Konkrétně u rozhovorů uživatelé pokládali otázky těmto lidem:

Wedos -> Josef Grill
Subreg -> Honza Horák
PlaCla -> Martin Jersák

//edit 18:39 Doplněno u dřívějších rozhovorů.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
To je mi jasné, ale pokud chceš dělat rozhovory, měl bys napsat, kdo ti odpovídal :)

Hodně štěstí.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se